Tabasalu treeneriduo lahkub ametist (0)

Kersten Lõppe ja Martin Tšegodajev lahkuvad ametist. Foto: Imre Pühvel

JK Tabasalu naiskonna peatreener Martin Tšegodajev ja abitreener Kersten Lõppe lahkuvad ametist.

Tšegodajevi ja Lõppe viimaseks mänguks jäi naiste Meistriliiga hooaja lõpulahing Viimsi JK-ga, mis tipnes 1:1 viigiga. Duo tüüris Tabasalu naiskonda alates 2020. aastast ehk selle loomisest, neist kaks esimest aastat Esiliigas ja kaks viimast Meistriliigas.

Kui Lõppe tööpõld JK Tabasalus saab ühes naiskonna juures töötamisega otsa, siis Tšegodajev jätkab juhendajana U13 ja U19 vanuseklassi noortegruppide juures.

Peatreener ise vaatas aastatele tagasi nii: "Olen klubis 9 aastat tegelenud tüdrukute ja naiste jalgpalli arendamise ja populariseerimisega. Mõeldes tagasi treeneritöö algaastatele, mil alustasin tüdrukute treenimisega, olen praegu siiralt üllatunud, kui tormiline ja äkiline on olnud tüdrukute jalgpalli areng.

REKLAAM

On olnud palju meeldejäävaid hetki, mälestusi, mis ei unune. Tüdrukud on olnud erakordselt töökad ja tublid. On olnud kuhjaga emotsioone - palju rõõmu ja pisaraid.

Olen väga tänulik oma õpilastele/kasvandikele, kellest on sirgunud ja sirgumas eeskujulikud, lootustandvad sportlased, kes on olnud väga sihikindlad ja koostöövalmid. Paljud neist on valitud esindama meie rahvuskoondisi, mille üle saan südamest rõõmu ja uhkust tunda.

Suured tänusõnad lastevanematele, kes on toetanud tüdrukuid sel teekonnal ja olnud neile kui ka mulle suureks abiks ja toeks. Kiitus Tabasalu klubile ja kolleegidele, kes on kaasa aidanud tüdrukute ja naiste jalgpalli edendamisele ning tänu millele on jalgpalli areng meie klubis olnud üks Eesti kiiremaid.

Soovin kogu võistkonnale jätkuvat võitlusvaimu ja koostöövalmidust ning kõike paremat! Edu ja õnne! Üks sats, üks süda," sõnas Tšegodajev lõpetuseks.

Klubi president Viktor Kiolein oli pikaaegsetele juhendajatele südamest tänulik. "Martin ja Kersten tegid midagi enneolematut - võtsid treenida pisikesed tüdrukud ja viisid nad ennastsalgava töö tulemusena Eesti naiste tippude hulka!" kiitis ta. "Martini ja Kersteni kirg jalgpalli vastu ning nende pühendumus ja oskus mängijaid motiveerida on kogu klubile eeskujuks! Olge südamest tänatud!"

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK