Sotsiaalmeedias toimuvat kommenteerima pidanud Löw: reageerisime teisel poolajal suurepäraselt (0)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti - Saksamaa mängu järgsel pressikonverentsil oli mängust endast juttu minimaalselt. Keskenduti sotsiaalmeedias toimuvale, Saksamaa koondise hetkeolukorrale tervikuna ning loomulikult puudutati ka väravavahtidega seonduvat.

"Oli keerulisem kui arvasime. Loomulikult seetõttu, et mängisime 80 minutit vähemuses. Seega pidime meeskonnana end vaheajal ümber vormima. Pidime rahu säilitama, rohkem söötma ja sirgjoonelisemalt mängima. Teine poolaeg oli parem. Lõime kolm väravat ja saime kolm punkti ja see on kõige tähtsam," võttis Löw mängu kokku.

Pressikonverentsi peamiseks jututeemaks kerkisid Ilkay Gündogani ja Emre Cani Instagrami-laigid, kus nad paistsid toetavat Türgi sõjalist aktsiooni Süürias. "Gündogan andis parima vastuse ja lõi kaks väravat. Ma ise kuulsin sellest alles enne väljalendu ja keskendusin vaid mängule. Samas ma kuulsin ka, et nad võtsid oma laigi tagasi ja nad ei mõelnud seda poliitilise avaldusena."

Cani punane kaart oli Löwi sõnul täiesti õigustatud otsus. Oktoobrikuine koondisteaken tervikuna oli Saksamaa jaoks aga keeruline. "Meil oli vigastuste tõttu raske nädal. Pidime treeningutel improviseerima. Argentina vastu oli fantastiline mäng. Tänane oli aga keeruline, eriti pärast punast, kuid vastasime suurepäraselt, eriti teisel poolajal."

REKLAAM

Olukorrast EM-valiksarjas, kui mängida jääb veel kaks kohtumist: "Olukord on endine. Tahame viimased kaks mängu võita ja ma arvan, et me ka võidame need ning pääseme finaalturniirile. Hollandil oli õnne, nad alistasid Valgevene napilt (2:1 - M. P.) ja nad peavad ka Põhja-Iirimaal mängima. Vaatame, mis seal toimub."

Loomulikult tuli jutuks ka Saksamaa väravavahtidega toimuv.  "Neuer tõrjus täna löögid, mille pidi tõrjuma, kuigi tal ei olnud väga palju võimalusi enda oskusi demonstreerida. Väravavahtidega toimuv on väga selge, nagu ma olen väga selgelt juba eelnevalt öelnud. Kaks väravavahti on omavahel rääkinud ja olukord Neueri ja Marc-Andre ter Stegeni vahel on täiesti okei."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK