Soome karikafinaalis teist aastat järjest skoorinud Raadik: mängisin pool mängu pooliku säärega (0)

Pille Raadik tänasel koondise treeningul. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Teist aastat järjest Soome naiste karikafinaalis skoorinud ja Aland Unitedi kaptenina karika pea kohale tõstnud Pille Raadik (34) rääkis, et pole veel selge, kas tema karjäär pikaaegses koduklubis jätkub või mitte.

"Karikafinaal oli kindlasti väga emotsionaalne mäng ja selles mängus väravat lüüa on väga hea tunne. Kuidagi olen jah suutnud tähtsates finaalides kaks aastat järjest värava lüüa. Aga oluline on olla seal koos võistkonnaga, tõsta lõpus karikas pea kohale ja teada, et me tegime seda taas, see andis hea emotsiooni," kommenteeris Raadik Soccernet.ee-le.

1:1 viigiga lõppenud normaal- ja lisaaja järel otsustati finaal penaltiseerias, kus kapten ise lööma ei läinud. "Meil on ees olemas väga head penaltilööjad. Ma olin väga rahul, et teised mängijad läksid ja et mina lõin värava mängus," selgitas kaitsja.

Karikafinaalis tegi Raadik kaasa kõik 120 minutit, aga sai siiski nii palju vigastada, et ei saanud järgnenud oktoobrikuistes koondisemängudes osaleda. Ilma temata kaotas Eesti Prantsusmaale skooriga 0:11.

REKLAAM

"Karikamängus tõmbasin säärelihase ära, pool mängu mängisin pooliku säärega," ütles Raadik värvikalt. "Kahjuks läks niimoodi täpselt enne koondiseakent. Eks vigastusi tuleb ikka ette, eriti minu vanuses."

Soome kõrgliigas ei suutnud Aland United tänavu tiitlit kaitsta, kuid teenis siiski medalid, lõpetades kolmandana. "Muidugi oleks tahtnud esikohta, kahjuks ei suutnud me igas mängus sama taset hoida. Meie mängud olid väga üles-alla, suutsime tugevate vastu hästi mängida, aga kaotasime nõrgematele punkte. Ma arvan, et see sai saatuslikuks.

Individuaalses plaanis olen üldiselt enda mänguga rahul. Ühe mängu jätsin vahele (mängisin ainult viimased sekundid), kui ei tahtnud tervisega riskida, aga muidu tegin tugeva hooaja."

Raadik on veetnud Ahvenamaal Aland Unitedis juba 11 hooaega, aga järgmiseks hooajaks tal hetkel lepingut ei ole. Tuleviku kohta ei osanud ta täna veel midagi öelda: "Pärast koondiselaagrit istume treeneriga maha ja vaatame, kuidas edasi. Räägime, mis nad mulle pakuvad ja mis võimalused mul seal on."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK