Sisemise Beckhami üles leidnud Bonucci aitas Itaalia kimbatusest välja (0)

EM-valiksarja sügisene mängudeperiood algas põneva lahinguga Armeenias, kus kohalik rahvuskond pakkus visa vastupanu Itaaliale.

Aastaid Luksemburgi liigas vastaste väravavõrke ribadeks löönud, kuid sellest aastast Venemaa kõrgliigas Sotšis mängiv Alexandre Karapetian viis juba kümnendal minutil Armeenia juhtima.

Õnnetuseks tõmbas see sama 31-aastane ründaja avapoolaja lõpus enda väravale veidi vett peale, sest sai punase kaardi. Selleks hetkeks oli seis juba 1:1, kuna 28. minutil oli skoori teinud Andrea Belotti.

Teisel poolajal suutis arvulises vähemuses Armeenia itaallaste mängu efektiivselt summutada, kuid kaitsemüüri aitas murda keskkaitsja Leonardo Bonucci kaunis tsenderdus, mis lubas vahetusest sekkunud Lorenzo Pellegrinil palli peaga võrku suunata. Kaks minutit hiljem lõi Belotti oma teise väravaga lõppseisuks 3:1.

Itaalia jätkab tabelis täiseduga, Armeenial on viie mänguga kirjas kolm punkti.

Armenia - Itaalia 1:3 (1:1)