Sinjavski väravasööt aitas Karvina võidule (1)

Talvisel Tipsport Liga turniiril osalev Karvina võttis alagrupi teisest matšist 2:1 võidu. Teiseks poolajaks väljakule toodud Vlasi Sinjavski sai kirja väravasöödu.

Kõrgliigakaaslase FK Pardubicega peetud kohtumise avapoolaeg lõppes väravateta. Teisel poolajal sai oma tabamuse esimesena kätte külalismeeskond, kui Sinjavski meeskonnakaaslane palli õnnetult oma väravasse saatis.

58. mänguminutil murdis eestlane aga vastasmeeskonna karistusalasse ning saatis palli värava alla, kust Rafiu Durosinmi selle omakorda võrku saatis. 80. minutil lõi Karvina võiduvärava ning sai tabelisse kirja esimesed kolm punkti.

Karvina eest on viimases kahes matšis kaasa teinud ka Muhammed Sanneh, kes möödunud aasta suvel siirdus Paide Linnameeskonnast Tšehhi kõrgliigaklubisse Ostrava Banik.

Karvina naaseb kõrgliigalainele viiendal veebruaril. Eestlase koduklubi hoiab hetkel tabeli viimast positsiooni.