Sappineni jaoks on klaas endiselt pooltühi: peame käike juurde leidma (0)

Rauno Sappinen pärast 37. minuti võimalust. Foto: Oliver Tsupsman

Eesti jalgpallikoondise ründaja, 1:1 viigimängus Armeeniaga meeskonna värava löönud Rauno Sappinen rõhutas, et suuremaks rahuloluks põhjust ei ole, sest võit jäi endiselt saamata.

"Kindlasti kripeldab. Meeskond mängis välja ka väga hea teise väravavõimaluse, aga kahjuks ei löönud ära," viitas Sappinen 37. minuti šansile, kui ta Taijo Teniste hiilgava tsenderduse napilt üle värava kõmmutas. "Rahvusvahelisel tasemel lihtsaid mänge pole, aga suutsime tekitada mitmeid momente. Neid polnud ainult minul, vaid teistel meestel kah. Kripeldab, et ära ei löönud."

Septembris lõppesid mõlemad Rahvuste liiga mängud Eesti jaoks kaotusega, oktoobris viigiga. "Peame kindlasti mingeid käike juurde leidma, sest saime kaks viiki. Raske öelda, mida võrreldes septembriga paremini tegime. Aga võib öelda, et meeskonna sees on väga palju tahet ja energiat. Ning hoiak, et tahame minna väljakule, võita ja näidata head jalgpalli."

Kui eelmise kolmapäeva maavõistluses Leeduga murdis vastase kiire värav Eestil masti maha, siis ei Põhja-Makedoonia ega Armeenia vastu sama stsenaarium ei kordunud. "Jalgpallis tuleb olla vaimselt nii tugev, et üks värav ei tohi meeskonda murda. Eriti siis, kui mängitakse kodus ja kohtumise lõpuni on 80 minutit. Alati tuleb usk säilitada," sõnas Sappinen.

REKLAAM

Rahvuste liiga C-divisjoni teises alagrupis on Eesti nelja vooru järel kahe punktiga viimane. Põhja-Makedoonia ja Gruusia on kogunud kuus ning Armeenia viis punkti. Novembris ootavad Eestit ees võõrsil-kohtumised liidrikohta jagavate võistkondadega. Mida tuleb seal teha paremini, et saada kätte tulemused, millega vältida viimaseks jäämist?

"Väga lihtne – tuleb lüüa rohkem väravaid kui vastane. Eriti siis, kui selleks on võimalused olemas," lausus Sappinen. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK