Rõuge võitis Rummut 0:2 kaotusseisust, neljal tiimil on nüüd võrdselt punkte (0)

Rummu Dünamole neljast väravast punktilisa saamiseks ei piisanud. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee (arhiiv)

Rõuge Saunamaa tuli Coolbet saaliliiga kuuenda vooru viimases mängus välja 0:2 kaotusseisust ning alistas Rummu Dünamo 6:4.

Esimese poolaja järel juhtis veel Rummu, kuid juba 23. minutil sai Rõuge kätte eduseisu, mida enam käest ei andnud. Kohtumise resultatiivseim oli võitjate kasuks kaks väravat löönud Emil Elrond Karu.

Tabelis on kuue vooru järel neljal keskmisel meeskonnal, kelle hulka kuuluvad nii Saunamaa kui ka Dünamo, võrdselt üheksa punkti.