Ronaldo: ma ei tahtnud niiviisi Figo rekordit lüüa (1)

Cristiano Ronaldo enne EM-i eestlastega heitlemas. Foto: Catherine Kõrtsmik

Portugali koondise tähtmängija Cristiano Ronaldo sõnas pärast 0:0 viigimängu Austriaga, et Portugali rahvas peab oma lemmiktiimi edasi uskuma.

Muuhulgas legendaarse Luis Figo maavõistluskohtumiste arvu rekordi üle löönud Ronaldo sõnas, et tulemus ei vastanud rekordiväärilistele ootustele: "See on põhjus, et olla uhke. Aga ma olen pisut kurb kuna ma ei soovinud antud rekordit murda sellisel moel. Me tahtsime võita. Ma ei oodanud, et see nii läheb."

Enese mängu analüüsides ei liuelnud legendaarne välejalg pilvedes: "Meil oli palju võimalusi ning me mängisime hästi, kuid me ei suutnud rünnakuid lõpetada. Samuti ei suutnud mina mitmeid võimalusi realiseerida - sealhulgas ka penaltit ja mitmeid muid olukordi. See on aga osa jalgpallist."

Tulevikku vaadates jäi aga 31-aastane väravamasin edasipääsu osas lootusrikkaks. "Mängijatena peame uskuma, et edasipääs on võimalik. Kui võidame, oleme edasi."

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

ain   •  
(2001:7d0:8143:ff80:e5b.***)
olgem ausad, määravaks saabki see, et ronaldo mõtles, kuidas ta tahab figo rekordit lüüa, mitte sellest, kuidas end võimalikult kasulikuks teha võistkonna jaoks. kui varem võis sellele ehk läbi sõrmede vaadata, siis nüüd kus mehel vanust üle 30 ne juba, eeldaks natuke täiskasvanulikumat käitumist. pealegi, tõeliselt head mängijad muudavad ka enda kõrval olevaid mängijaid paremaks( zidane, nedved, xavi, iniesta, pirlo jne). sinna kategooriasse paraku ronaldo ei küündi, kuigi puhtalt võimete ja oskuste pealt võiks olla oma ajastu parim mängija üldse.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK