Roma pakkis oma Konverentsiliiga finaalkotti kaasa pääsme Euroopa liigasse (0)

Itaalias löödi viimane ehk 38. mänguvoor suure hurraaga käima. Oma hooaja lõpumadina pidasid maha Torino ja Roma, kellest viimane astus väljakult võidukal sammul minema, taskus pääse Euroopa liigasse.

Roma asus kohtumist juhtima 33. minutil. Tammy Abrahamil õnnestus pall karistusalas omaks saada, end David Zimast sääraselt priiks mängida, et viimane jõuetult murule kukkus, ning pall võrku saata. Kümmekond minutit hiljem jäi inglasele ka penalti realiseerimise rõõm ning poolajapausile mindi 2:0 eduseisus. Teisel poolajal näitas ka Lorenzo Pellegrini täpsust, saates mänguvahendi 11 meetrilt kolmandat korda võrku.

Hooaja 11. võidu saanud Roma tõusis viiendale pulgale, kuid laupäeval Hellas Veronaga kohtuval Laziol on võimalik nad sealt uuesti minema puksida. Sellisel juhul lõpetaks Roma hooaja 6. pulgal, mis tähendaks samuti kohta Euroopa liiga alagrupis. Mullu lõpetati 7. ehk Konverentsiliigasse viival kohal ning kolmapäeval ongi Romal võimalus karikas endale välja mängida.

Märgiline on ka see, et Chelseast toodud Tammy Abraham sai oma Serie A debüüthooajal kirja 17 tabamust, mis hetkel asetab ta väravaküttide edetabeli neljandale reale. Väravasööte kogunes neli.

Torino saatus selgub pühapäeval, sest samadel punktidel olev Sassuolo läheb vastamisi Milaniga. Kui Sassuolot edu ei saada, siis lõpetab Torino 10. pulgal.

Torino - Roma 0:3 (0:2)