Rogic: võit Narvas väga väärtuslik, graafik ebainimlik ja Gando naaseb varsti tippvormi (1)

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic. Foto: Brit Maria Tael

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic tõdes pärast laupäeval Narvas sealse Transi üle saavutatud 3:1 võitu, et tema silmis oli võidu väärtus suurem, kui tabelisse kantud kolm punkti.

"Narva on mängimiseks keeruline koht. Ning Transi meeskonna liikmete individuaalne kvaliteet pole tabelitippude omast tegelikult üldse nii kaugel. Olen oma poiste üle väga uhke, et nad näitasid väga head iseloomu ja lahendasid keerulise ülesande edukalt, näidates üles eeskujulikku võidutahet ja väga head keskendumist. Kui mööda maad söötes pole võimalik kuigi edukalt mängida, siis pakuvad standardolukorrad alati alternatiivset võimalust oma iseloomu näitamiseks ja mängu võitmiseks.

See võit oli minu jaoks väärt rohkem kui kolm punkti. Mitte tabeliseisu või teiste tulemuste (nt Flora 0:1 kaotus Tammekale – O. J.) pärast, vaid põhjusel, et meistrivõistlused on maraton, mille käigus tuleb alati ette kohtumisi, kus meeskond pole parimas seisus. Just seal tuleb oma kvaliteeti näidata ja tõestada ning need võidud ikkagi ära võtta," rääkis Rogic.

"Tark on keskenduda ainult enda mängudele, sest oleme jõudnud hooaja faasi, kus mängijatelt ei saa enam nõuda parimat värskust. Nagu olen varemgi öelnud, siis see graafik pole inimlik. Eriti eurosarjades osalevate tippmeeskondade jaoks. Neil polnud mitte mingit võimalust puhkuseks. Seega tuleb hakkama saada nii ülekoormuse, väsimuse kui ka vigastustega," lausus serblane.

REKLAAM

Mais ja juunis Levadia parima mängijana silma paistnud kamerunlase Gando kahvatum vorm on Rogici hinnangul loogiline. "Uuringud ütlevad ju, et jalgpallur suudab tippvormi järjest hoida kaks-kolm kuud. Seejärel tuleb langus. Eeldan, et Gando ületab selle peagi ja tõuseb hooaja lõpusirge eel tagasi väga heasse vormi, sest treeningutel töötab ta usinalt. Tippvorm tähendab, et iga liigutus tuleb välja lihtsamalt, koordinatsioon on suurepärane ja energiakadu väiksem," selgitas Rogic.

Levadia hooaeg jätkub laupäeval, kui Premium liiga 24. voorus võõrustatakse Paide Linnameeskonda. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

ericbana   •  
(193.40.2.***)
Levadia mängis euroopas kaks mängu. Tohutult suur lisakoormus tõepoolest.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK