Rogic: olen poiste üle uhke, nad näitasid iseloomu (12)

Foto: Oliver Tsupsman

Tallinna Levadia peatreener Aleksandar Rogic rääkis pärast valusat Euroopa liigast väljalangemist, et on oma mängijate esituse üle uhke.

"See on jalgpall. Ütlesin mängijatele nii enne kui ka pärast kohtumist, et oluline on näidata iseloomu. Tulemust ei ole võimalik alati kontrollida, sest väljakul on ka teisi inimesi, aga kontrollida saab enesekindlust ja -usku. Valmistusime põhjalikult ja mängisime suurepärase mängu, hoolimata sellest, et meil oli kolme poolkaitsja puudumise tõttu lühike pink. Andsime endast parima, poisid näitasid iseloomu ja ma olen nende üle uhke," kommenteeris Rogic.

"Pole oluline see, mitu korda sa pikali kukud, vaid see, mitu korda sa püsti tõused. Päeva lõpuks võivad olla väga halvad emotsioonid, aga see on lihtsalt üks mäng ja jalgpall. Elus on veelgi tähtsamaid asju nagu tervis ja perekond. See ei ole tragöödia. Oli briljantne mäng. Arvan, et esindasime oma klubi ja kohalikku jalgpalli väga hästi. Õnnitlen Nõmme Kaljut edasipääsu puhul ning loodan, et ka Flora pääseb edasi ja et nad toovad siia mõned suured meeskonnad," jätkas serblasest peatreener.

REKLAAM

"Langesime viimasel sekundil, aga tuleme järgmisel aastal palju tugevamana tagasi. Poisid töötavad väga kõvasti, otsustavatel hetkedel ei olnud meil üldse õnne. Usun, et õnn tuleb tagasi."

Küsimusele, kas täna oli tema jaoks kõige karmim hetk tema Eesti-perioodil, vastas Rogic: "Võib-olla mitte ainult Eesti-perioodil. Aga mina ja minu hetked ei ole olulised, tähtsad on mängijad, kes väärivad suurt austust. Kui ma vahel kommenteerin midagi kohtunike või muude asjade suhtes, siis see on lihtsalt sellepärast, et ma tean, kuidas need poisid töötavad, sest ma olen nendega igapäevaselt koos. Nad väärivad rohkem austust kogu meie jalgpallikogukonnalt, kuigi kõik me oleme konkurendid. Ma olen poiste üle tõeliselt uhke ja lähen täna õhtul rahuliku südamega magama."

"Midagi pole teha, me ei saa enam viimast nurgalööki tagasi tuua. Ühe löögi suutsime isegi tõrjuda, aga tagasipõrganud pall löödi sisse. Tänase mängu me isegi võitsime. Tegime küll mõningaid vigu, aga püüdsime mängida oma mängu, mängisime ja võitlesime. Euromängud on väga olulised nii imidži kui ka boonuste osas, kuid väga oluline on pea püsti hoida."

SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
12 kommentaari

ilves   •  
(146.255.183.***)
Tore ümmargune jutt.
Kui sa oled eduseisus ja nii vähe aega lõpuni, siis sa ei lähe väravat enam lööma vaid lähtud kaitsest ning proovid palli hoida.
See on selgelt treeneri kaotus ja seda oli juba enne mängu näha.
Ossipov tassis meeskonda seljas ja paljud teised mängijad peaks täna peeglisse vaatama ning selle mänguga lõpparve tegema.
Levadia toetaja   •  
(85.253.206.***)
Rogic, nüüd on sul õige aeg koju minna. Euroliigast lendasime välja, meie liigas kaotame Florale ja ei suuda võita Kaljut, oleme "stabiilselt" teisel kohal. Pole siin mingit arenemist ega mingit "suurt tööd". Ning, vabandust avameelsuse pärast, aga esimesel poolel olid meie poisid nagu võõral väljakul, ei olnud tunda, et nad on siin peremehed. Ning rida kasutamata võimalusi teisel poolel ja lisaajal. See pluss augud kaitses ja jälle jama käes. Närvid läbi juba. Mine, Rogic, koju, Radnicki vms ootab sind.
URMAS ristmägi   •  
(91.129.99.***)
Reim oleks kaitsega asja osanud teha . Ründajaid tuleb osta suurema raha eest kui omal maal headele kaitsjatele palju koolitusi tehakse nagu väikeriigid kohane. Serbia pole kunagi osanud kaitsta kuigi on soovinud. Kas läheb nüüd Rogic Pareiko või Levada ise. Siin on mäda asi käes. Ossipov ei ole vaja tõestada end üleliia ja pärast leida enda õigust liigse kärata teiste arvelt. Toimuv on närvi ajamas kõiki mängijaid. Paistab vöhikulegi ära. Lootsin nii väga et Euroliigas on näha töö vilju tugevast Eesti liigast. Eelmine aasta oli suur bläkk tegelikult ka euroliiga sarnane mäng.
Ühe teise klubi toetaja   •  
(195.250.187.***)
Ausalt ja avameelselt öeldes ei meeldi üldse kui levadikud Lillekülas end peremeesteks nimetavad... Aga samas kuradi kummaline tunne oli täna oma staadionil neile pöialt hoida ja peale mängu siiralt kurvas meeleolus koju minna!

Kas nüüd kohe peatreeneri pead pakule nõuda... ? Üldiselt ei olnud ju paha mäng, tagantjärgi targutajana oleks soovitanud ainult Jürgensoni varem sisse tuua.
Puhas demogoogia   •  
(87.119.179.***)
Võtta oma Gando ja Morelli ja sõida nendega koju. Need poisid kes tahavad ja oskavad tööd teha isuvad pingil aga turistidele kellel mängu vastu pole mingit isu antakse mänguaega. See pn puhas treeneri möödapanek. Kui ei osta neid keegi siis tehke kellegile kingitus, kalevi ja maardu vastu on küll assad aga tasemel meeskonnade vastu mängu näidata ei saa. Kaua sa seda mängustiili veel otsid?
juss   •  
(90.191.245.***)
Rogic tubli.Mulle see treener meeldib.Edu talle koos Levadiaga
+1ilves   •  
(176.46.78.***)
Korduvalt lonkisid 4+meest kaitses tagasi ja kui pall ees oli ei hoitud vaid lahmiti kohe, Flora sai eelmisel aastal omad vitsad kätte.
SassRogatõi   •  
(84.50.66.***)
Levada uhke sinust ka - üle millioni eurod perse all.....)) teise aasta järjest.
Arvamus   •  
(91.129.104.***)
100% Рогичи тее лыпыб кос хоаяа лыпега.
Gio   •  
(85.253.178.***)
Rogic out! Ilvesega nõus, see on treeneri kaotus.
ROOTSI KUNN   •  
(90.191.150.***)
Tundub ,et serblased on kõik vähe sinisilmsed :) nii Rogic kui Nishi klubi .
Üks saatis eile lisaaja lõpus 16 kollanoka platsile ja teised mõtlesid ,et sõidavad Florast niisama rongiga üle . Nish sa korraliku õppetuni nagu omal ajal Serbia koondis meie käest aga Rogic ajab ikka lolli juttu edasi.
ROOTSI KUNN   •  
(90.191.150.***)
samas pean tunnistama ,et juttude põhjal peavad levadia mängijad temast lugu ,mis ei ole mitte vähetähtis

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK