Robi Saarma: viis väravat on tore küll, aga loodame, et karikafinaalis tuleb üks juurde (0)

Robi Saarma. Foto: Brit Maria Tael

Täna 21-aastaseks saanud Paide Linnameeskonna ründaja Robi Saarma ootab suure põnevusega homset karikafinaali Nõmme Kaljuga, sest ta pole varem nii suures mängus osalenud.

"Kindlasti annab see väga hea emotsiooni, kui saad sellise klubi nagu Flora poolfinaalis välja lüüa. Siin käisid ka jutud, et laseme Floral võita ja siis on endal lihtsam. Me ei usu sellist asja, läheme ikka ise ära tegema. Tegime Florale ära ja see annab meeskonnale palju enesekindlust. Läheme näitame homme ka Kaljule, see esimene mäng (Kalju võitis märtsi alguses hooaja esimese omavahelise mängu 3:2 - K.I.) läks nagu läks, aga homme on täiesti uus mäng ja teine väljak. Loodame, et tuleb palju rahvast ja läheme lahingut andma," lubas Saarma.

"Ma arvan, et Kalju on üldiselt väga võitluslik meeskond. Kindlasti uus treener annab neile ka mingeid uusi taktikalisi mõtteid, aga nad on üldiselt tugev ja päris kiire meeskond. Homme tuleb ka päris võitluslik mäng, seda me eelkõige ootame ja läheme ise võitluslikult peale, ei lase ennast ära suruda ja läheme seda finaali kindlalt võitma," lisas ründaja.

Saarma mängib Eestis kõige kõrgemal tasemel esimest hooaega. Ta on alustanud viie väravaga Premium liigas ja loodab, et karikafinaalis tuleb lisa. "Mul oli juba pre-seasoni ajal päris hea tunne sees, aga arvan, et ma siiamaani natuke kohanen. Juba hooaja alguses oli tunda, et meeskond on minu ümber, mind toetatakse ja antakse nõu, kui midagi valesti läheb. Viis väravat on tore küll, aga tegelikult võiks palju rohkem olla, sest võimalusi on olnud. Kindlasti meeskond aitab mind ja loodame, et homme tuleb sellele viiele ka karikamängus üks juurde."

REKLAAM

Saarma on Paide peatreeneri Karel Voolaidi usalduse pälvinud ja tänavu palju mänguminuteid kogunud. "Seda oli ka eelmises mängus näha, et treener usaldab kõiki mängijaid väga kõrgelt ja lubab ka varumängijatel tugeva Transi vastu mängida. Tõime tulemuse koju ja ma arvan, et mängisime päris hea mängu. Treener usaldab mind ja usaldab ka kõiki teisi. Kõik saavad oma võimaluse, kui treener näeb, selleks on võimalus."

Homme ootab Saarmat aga senise karjääri tähtsaim mäng. "Pole veel võimalust olnud sellises suures finaalis mängida. Kindlasti läheme seda võitma. Ma arvan, et räägin ka kogu võistkonna eest, et kõik mängijad on elevil ja tahavad minna duhhiga peale. Ma arvan, et siin ei olegi sõnu, mida öelda. Kõik ootavad seda finaali."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK