Red Bulli edu arhitekt lahkub - vaid kaheksa päeva pärast uue lepingu allkirjastamist (0)

Foto: Leipzigi Twitter

Kaheksa aastat Red Bulli jalgpalliklubide ja/või organisatsiooni heaks tööd rabanud Ralf Rangnick (62) jätab vastastikusel kokkuleppel energiajoogihiiuga hüvasti.

Punaste Pullide heaks asus Rangnick esmakordselt ametisse 2012. aasta juunis, kui temast sai paralleelselt RB Salzburgi ja RB Leipzigi spordidirektor. 2015/16 ja 2018/19 tegutses ta Leipzigi peatreenerina, eelmisel suvel edutati sakslane aga Red Bulli spordiosakonna juhiks. Vaid kaheksa päeva tagasi allkirjastas ta sel postil uue kaheaastase lepingu, kuid nüüd saab koostöö läbi.

"On õige aeg Red Bulliga tehtud tööle joon alla tõmmata. Tänaksin kõiki töötajaid toetuse ja usalduse eest," märkis Rangnick Bildi vahendusel. "Sain võimaluse ehitada üles midagi unikaalset. Red Bulli jalgpalliosakond saavutab edu üle kogu maailma ja mul oli suur au selles osaline olla. Soovin neile tulevikuks edu."

Lõpuni ootamatuks käiku siiski pidada ei saa, sest juba talvel kõneldi kuluaarides Rangnicki liitumisest AC Milaniga - Itaalia hiid soovis talle usaldada nii spordidirektori kui ka peatreeneri rolli. Kuigi Milan otsustas lõpuks senise peatreeneri Stefano Pioliga lepingut pikendada, ei ole võimatu, et Rangnickile leitakse tööd juhtkonnatasandil. Nüüd ei ole sellele justkui ühtegi takistust. 

Samas võtaksid sakslase meelsasti pardale teisedki tippklubid, sest Leipzigi ja Salzburgi juhtides näitas ta üles erakordselt head nina talentide äratundmisel. Rangnicki seostatakse teiste seas Timo Werneri, Naby Keita, Emil Forsbergi, Erling Braut Haalandi ja Dayot Upamecano palkamistega.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK