Reali hädad koguvad hoolimata võidust hoogu: punane kaart, üleminutitel sisselastud värav (Kroosilt võimas kauglöök!) (0)

Hispaania kõrgliiga avavooru laupäevases esimeses mängus sai Real Madrid küll 3:1 võidu Celta de Vigo üle, kuid peatreener Zinedine Zidane'il mõtteainet edaspidiseks jagub.

Eden Hazardi vigastuse tõttu sai algkoosseisus võimaluse pooleldi juba maha kantud Gareth Bale. 12. minutil sündis ka avavärav, kui just Bale andis vasakult äärelt terava söödu värava ette ning Karim Benzema sahistas võrku.

Minimaalses eduseisus olles jäi Real 56. minutiks aga vähemusse, kui Luka Modric sõitis tagant tulles Denis Suarezile jalgadesse ning videokohtuniku kaasabil näidati horvaadile punast kaarti. Järgmist väravat tuli oodata 61. minutini, mil Toni Kroos virutas suurepärase kauglöögi lati alla.

80. minutil sai tabamuse kirja ka Lucas Vazquez, kuid lõpuni Reali kaitseliin vastu ei pidanud ning Iker Losada täpne löök värava tagumisse alla nurka jäi Thibaut Courtois'le püüdmatuks.