Real Madrid palus fännidel liigavõitu kodus tähistada (1)

Foto: Reali Twitter

Real Madrid on pöördunud fännide poole palvega vältida COVID-19 levikut ning hoida eemale linna traditsioonilistest paikadest, kui meeskond peaks neljapäeval La Liga tiitli kindlustama.

Reali lähirivaal Barcelona on nelja punktiga pealinna klubist maas, mis tähendab, et kui neljapäeval Real Villarreali alistab, kuulutatakse nad tänavuse hooaja Hispaania meistriks.

Tavaliselt kogunevad Real Madridi fännid Cibelesi purskkaevu juures, et tiitlivõitu tähistada, kuid Reali juhtkond on kindlalt otsustanud vältida olukordi, mis seavad toetajate tervise ohtu ning seetõttu jätavad nad ka ise tänavuse meistritiitli võitmise puhul sinna mineku ära.

"Juhul, kui Real Madrid kuulutatakse meistriks, ei lähe meie mängijad tavapäraselt Cibelese väljakule. Seetõttu palume oma liikmetel ja fännidel samuti sinna mitte koguneda ning kodus olla. Meie meeskonna võimalik võit ei tohiks olla tohutu samm tagasi võitluses pandeemia vastu," kirjutas klubi oma avalduses. Samuti anti teada, et selle asemel võidakse pidustusi korraldada hiljem oma kodustaadionil Santiago Bernabeu'l, kui seda on ohutu teha.

REKLAAM

Linnavolikogu töötab sellegipoolest välja turvameetmeid, et takistada fännide spontaanset kogunemist Cibelesi juurde neljapäeval või pühapäeval. "Palun ärge tähistage Cibelesis," ütles Madridi linnapea Jose Luis Martinez Alme. "Tähistage selle asemel oma kodu rõdudel Real Madridi lippudega," lisas ta.

1 kommentaar

Vask   •  
(37.157.98.***)
Jagatakse juba laskmata nahka

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK