Rannakoondis alistas koduse kontrollturniiri lõpetuseks Läti (galerii!) (1)

Eesti meeste rannajalgpallikoondis lõpetas Pärnus toimunud sõprusturniiri 3:2 võiduga Läti meeskonna üle. Koduselt jõuproovilt läksid veel kirja 9:7 võit Tšehhi üle ja 3:5 kaotus Taanile.

Eesti jäi 6. minutil Renars Pastarsi väravast kaotusseisu, aga Kristian Marmori 15. ja 26. minuti tabamustest asuti 2:1 juhtima. Aleksandrs Hohluks seadis 29. minutil jalule viigi, aga 33. minutil tabas Joosep Juha ja kindlustas Eestile võidu.

Eesti meeskonna jaoks oli tegu ettevalmistusega 30. juunist kuni 3. juulini Portugalis, Nazares toimuvaks Euroliiga A-divisjoni põhiturniiriks. Eesti rannakoondis mängib Euroopa 12 tugevama koondise seas esimest korda.