Ragnar Klavan: me võime võõrsil üllatada, aga see on veel raskem ülesanne (0)

Paide Linnameeskonna keskkaitsja Ragnar Klavan. Foto: Brit Maria Tael

Paide Linnameeskonna keskkaitsja Ragnar Klavan ütles pärast Konverentsiliiga kolmanda eelringi avamängus A. Le Coq Arenal 7506 pealtvaataja ees Brüsseli Anderlechtilt saadud 0:2 kaotust, et kokkuvõttes pani vastane oma klassi maksma.

"Vastane oli paari grammi võrra tugevam kui eelmised. Neil oli selline eurokliinilisus, mille nad ka ära realiseerisid. Teistpidi muidugi oli mängu algus meie poolt väga tubli. Suutsime luua mitmeid situatsioone. Aga nemad lõid esimesel poolajal kaks tükki ära ja me ei suutnud lõpuks seda mängu väga huvitavaks teha," sõnas Klavan.

Anderlechti 10. ja 40. minutil sündinud väravate sügavamast analüüsist Klavan hoidus, vaid märkis kokkuvõtvalt ja kogenenult: "Palju asju saab alati teisiti teha. See on liiga pikk analüüs. Kui väravaid lüüakse, on kaitsjad alati süüdi. Nii need asjad on. Eks meil positsioonilised eksimused olid, aga tuleb kiita ka Anderlechti head kliinilist ründemängu.

Nii täna kui ka kõigis eelnevates euromängudes saame uhked olla meeskonnavaimu üle. See, mida oleme suutnud Eestis tekitada, et meid nii suur rahvahulk toetama tuli, näitab midagi. Anname endast kõik. Euromängudes pole me olnud favoriidid või tehnilisemad või paremad, aga näitame oma südant ning võitleme meeskonna ja klubi nimel. See on meie suur trump.

REKLAAM

Eks nad mängisid väga targalt ja küpselt seda teist poolaega. Seda tuleb kiita. Kui me oleksime suutnud oma võimalused ära realiseerida, võinuks kohtumine huvitavam olla. Vastane näitas klassi ja võõrsil-mäng tuleb veel raskem. Aga eks me pea tegema oma vigade parandused ja veel suuremat südant ja tahtejõudu näitama," rääkis Klavan.

Mida kordusmängust püüda? "0:2 kodus ja võõrsil on vastane tugevam. Aga oleme näidanud südikust ka kahes eelnevas ringis. Me võime üllatada. Ma ei ütle, et kõik on läbi ja kaotatud. Kindlasti mitte. Aga see kordusmäng saab olema veel raskem ülesanne. Lõpetuseks tahan tänada kõiki inimesi, kes leidsid tee staadionile. See on väga mõnus tunne ja … see on jalgpall."

Anderlecht – Paide kordusmäng toimub neljapäeval, 11. augustil Brüsselis Eesti aja järgi kell 21.00. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK