Prins ja Pärnu teenisid seenioride karikavõistluste üldvõidu (1)

Foto: Anna Andreas

Nädalavahetusel toimus Tallinnas EJL-I jalgpallihallis kolmas ja otsustav etapp seenioride karikavõistlustel, kus võttis võidu Pärnu KEK ja Kalakombinaat/MEK Noored, kes sai kirja ka üldvõidu.

Viimasest etapist võttis osa neli meeskonda ja väljakul käis 47 mängijat. Otsustav etapp kujunes vägagi tasavägiseks. Pärnu teenis ühe võidu ja kahe viigiga viis punkti. Sama palju punkte teenis ka La Strada meeskond, kuid rohkem löödud väravate arv andis eelise Pärnule. Kolmandale kohale mängis end Ajax ning neljandal positsioonil lõpetas Narva meeskond.

Pärnul õnnestus napsata ka kariakvõistluste üldvõit. Kolme etapiga teeniti 28 punkti. Teise ja kolmandana lõpetanud Narva United ning Lasnamäe Ajax kogusid 20 punkti, kuid suurem etapivõitude arv kindlustas parema koha Narvale. La Strada lõpetas neljandana ning viiendaks tuli Kohtla-Järve, kes osales vaid teisel etapil. Kokku osales kolmel etapil 79 erinevat mängijat keskmise vanusega 50 aastat. 2021. aasta turniiril oli lubatud osaleda mängijatel, kes on sündinud 1976. aastal või varem. Lisaks tohtis võistkonda registreerida kaks mängijat, kes sündinud aastatel 1977 kuni 1981.

Pärnu mängis viimasel etapil koosseisus: Antti Luigemaa, Gert Olesk, Oleg Mjasojedov, Peep Allas, Igor Prins, Rein Riisalu, Artur Pinka, Janek Meet ja Kalev Mitt. Eelmistel etappidel kuulusid pärnakate ridadesse veel Marko Lelov, Heigo Nigula, Sergei Ivanov, Ranet Lepik, Andrus Mitt, Hannes Lehe, Sergei Terehhov, Vadim Dolinin, Meelis Eelmäe ja Taavi Rähn.

REKLAAM

Viimase etapi pildigalerii leiab siit

1 kommentaar

Juan Pablo Ramirez   •  
(213.219.106.***)
Miks te Veixi endale väravasse ei võta?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK