Premium liigasse tõusnud Vaprusest toodetakse läbi hooaja vältavat dokumentaalsarja (6)

Foto: Brit Maria Tael

Kodumaine spordiennustuse ettevõte Coolbet ja Pärnu Vapruse jalgpalliklubi pikendasid omavahelist koostööd 2022. aasta lõpuni. Koostöös hakatakse tootma dokumentaalsarja, kus läbi hooaja Vapruse teekonda Premium liigas kajastatakse.

See projekt hõlmab muudki, mis üht spordiklubi ümbritseb – riietusruumi jutud, treenerite emotsioonid, fännide arvamused ja palju muud põnevat. Filmitav materjal jõuab huvilisteni dokumentaalsarja formaadis.

Coolbet Eesti turundusjuht Samir Abdurahmanov: "Oleme Pärnu Vaprust toetanud juba 2017 aasta algusest, seega võib öelda, et meie koostöö on sama vana kui Coolbeti ajalugu Eestis, sest alustasime tegutsemist siin 2016. aasta lõpus. Selle aja jooksul oleme mõlemad läbi teinud meeletu arengu ja on hea näha, et Vapruse kogukond on kasvanud üheks suuremaks Eestis. Algaval hooajal mängib meeskond Premium liigas ja koostöö raames toome jalgpallifännideni ka huvitava dokumentaalprojekti, millega näitame jalgpallurite ja klubi toimetamise telgitaguseid. Loodame, et see toob fännid klubile veelgi lähemale ja annab vaatajatele parema ettekujutuse Eesti jalgpallielust."

Pärnu Vapruse juhatuse liige Karl Palatu: "Täname Coolbeti möödunud nelja koostöö aasta eest! Suur rõõm, et ka järgneval kahel aastal ehib meie klubi esindusvõistkondade mänguvorme Coolbeti jääkaru. Meie koostöö ei ole senimaani olnud pelgalt sponsorsuhe, vaid üheskoos Samiri ja Ervini meeskonnaga oleme ellu viinud mitmeid huvitavaid nii heategevuslikke kui jalgpalli üleüldiselt populariseerivaid projekte. Erandiks ei ole ka see aasta, sest algaval hooajal rõõmustame spordisõpru sellega, et toome teleekraanile meie esindusmeeskonna tegemised palliplatsi kõrvalt. Seda, mida ei ole võimalik kogeda tribüünilt ega teleka ees mängu vaadates."

REKLAAM

Esimene episood dokumentaalsarjast jõuab avalikkuse ette juba homme, 2. märtsil ning iga järgnev osa on nähtav jooksvalt iga uue kuu alguses Coolbeti Youtube'i kanalil!

Esimese osa treiler:

6 kommentaari

kasahh   •  
(80.235.104.***)
Loodetavasti antakse sõna ka Vapruse läbi aegade parimale, Ander Paabutile.
Weldrik Saage   •  
(176.46.30.***)
Loomulikult on sarja peaosas Eesti karvaseim karu ja kõikide vastaste hirm.
Aron Saarepuu Iinipudel   •  
(213.219.106.***)
Taavi Usta võiks ka sõna saada
Vask   •  
(193.40.13.***)
Usta saab sõna pjk premmi tõusmise dokumentaalfilmis.
Mart Raamat   •  
(84.50.27.***)
räägitakse, et Ander Paabutile personaalselt on pühendatud vähemalt kaks osa. ja juba käivad väidetavalt läbirääkimised ka mitmefilmilise frantsiisi tegemisest, mille peaosas mängib iseennast meie Ander.
Rzn.   •  
(145.14.20.***)
Ma sain aru, et see dokk ainult Paabutist tulebki. Pidi olema tagasivaade aegadele kui mees veel lõõtsa tõmbas ja kebabivaguniga mööda Pärnu maakonda ringi vuras.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK