Positiivne koroonaproov lükkas D.C. Unitedi mängu edasi, viimasel hetkel kadus koosseisust just Erik Sorga (mäng toimus, Sorga puudus) (4)

Foto: Erik Sorga Twitter

Erik Sorga koduklubi D.C. United pidanuks oma hooajaga jätkama täna kell 16, aga kohtumine Toronto vastu lükati positiivse koroonaproovi tõttu edasi. Mängija, kes alguses D.C. Unitedi koosseisu kuulus, aga sealt seejärel eemaldati, oli just Sorga.

Washington Posti ajakirjanik Steven Goff, kes D.C. Unitedi tegemistega detailideni kursis, raporteeris staadionilt, et üks Unitedi mängija on positiivse proovi andnud, ent klubi keeldus kommentaaridest. Ta lisas, et Sorga pole vigastatud ehk ka see tõstab märkimisväärselt just tema positiivse proovi tõenäosust.

Washingtoni klubi enda teates avaldati, et eile tehtud testidest selgus, et üks mängija on positiivse proovi andnud ja ühe Toronto mängija proov pole veel lõplikult selge. Mis saab mängust edasi, peaks selguma tänase päeva jooksul. Peale Goffi Sorgat nimeliselt kusagil mainitud ei ole.

REKLAAM

Orlandos toimuvalt turniirilt on juba eemaldatud FC Dallas, kelle meeskonnast andis juuli alguses positiivse koroonaproovi koguni kümme mängijat. Ainult ühe positiivse proovi tõttu tõenäoliselt D.C. Unitedit eemaldama ei hakata.

Täiendatud 12.07 kell 22.18: Tegu võis olla valepositiivse testiga. Goff säutsus, et mõlema mängija teine proov andis negatiivse tulemuse, kindluse huvides testitakse mängijaid veelkord. MLS peaks matši võimalusel ära esmaspäeval.

Täiendatud 13.07 kell 9.10: Viimaste plaanide kohaselt toimub mäng Eesti aja järgi täna kell 16.00, kuid need kaks mängijat, kelle proovid segadust tekitasid (üks D.C-st ja üks Torontost), peavad läbima lisakontrolli ja koosseisu ei kuulu.

Täiendatud 13.07 kell 15.49: Mäng toimub ja Sorga koosseisu ei kuulu.

Täiendatud 13.07 kell 18.08: D.C. United tuli vähemuses olles 0:2 kaotusseisust välja ja mäng lõppes 2:2 viigiga.

Dallase eemaldamise järel oli MLS sunnitud oma kuu pikkusele turniirile tegema uue ajakava. Kohtumised peetakse ilma fännideta ESPN-i spordikompleksis Disney Worldis.

SEOTUD LOOD
4 kommentaari

purgeenius   •  
(193.143.10.***)
hea näide sellest, missugune skämm see koroona testide tulemused on. 2/2 valed ja arva, kas see läheb statistikasse kirja kui POSITIIVNE test.
parool_on_12345   •  
(37.157.97.***)
Jah, ja maa on lame ning 5g mastid tekitavad koroonat. Oled ka yks neist kes 5g maste käib põletamas gaasilambiga ?
purgeenius   •  
(193.143.10.***)
ei, ma lihtsalt kasutan loogilist mõtlemist. Konkreetselt on ju ära öeldud, et tehti 2 testi ja need olid mõlemad valenegatiivsed. Väga lihtne on hakata mingit vandenõujuttu ajama ja sellega kõik ära neutraliseerida (+lamemaa ka juurde).

nüüd ei saa Sorga selle äkase testi tõttu mängida, millest on kahju
sanderk   •  
(37.157.108.***)
Sorga polnud niikuinii põhikoosseisu mees, see test väga midagi ei mõjuta. Antud turniiriformaat samas peaks Sorgale sobima, kuna tiheda graafiku tõttu tuleb mänguaeg yhtlasemalt jagada.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK