Poomiga liider Shamrock võttis Liivaku ja Vaštšuki koduklubi skalbi (4)

Markus Poom. Foto: Shamrock Rovers

Iirimaa kõrgliigas läksid vastamisi eestlaste koduklubid, kui Shamrock Rovers alistas võõrsil Sligo Roversi 3:0 ja jätkab kindlalt tabeli tipus.

Markus Poom mängis kõik minutid algusest lõpuni ja aitas Shamrocki teise järjestikuseni võiduni. Rory Gaffney lõi teise poolaja alguses kaks väravat ja lõppseisu vormistas vahetusmees Aaron Greene mõned minutid enne lõpuvilet. Frank Liivak alustas kohtumist Sligo algkoosseisus, kuid vahetati 61. minutil 0:2 kaotusseisus välja. Bogdan Vaštšuk jälgis mängu Sligo pingilt.

Kuna Shamrocki lähirivaal Derry City kaotas võõrsil Vladislav Kreidata mänginud St. Patrick's Athleticule 1:4, kasvas Shamrocki edu tabeli tipus neljapunktiliseks. St. Patrick's on kolmandal tabelireal ja kaotab Shamrockile samuti nelja punktiga. Sligo paikneb tabeli alumises otsas ja edestab napilt ohutsooni.