Pohlak oli pärast Leedu mängu mures: vaatasin seda paberi ja pliiatsiga, et aru saada, mis valesti on (3)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak tõdes ETV-le antud intervjuus, et pärast koondiseakna esimest mängu Leedu vastu oli ta väga murelik.

"Me tegime need sammud edasi, mida oli vaja teha selleks, et kõik need nimetatud isikud saaksid taastada usu, sest see on kõikide protsesside oluline osa," vaatas ta aknale tagantjärele pigem positiivsel toonil tagasi, kuid esimeses mängus kaotati Leedule koduplatsil 1:3. Järgmistes Rahvuste liiga mängudes lepiti Põhja-Makedooniaga 3:3 ja Armeeniaga 1:1 viiki.

"Ma olin väga murelik peale Leedu mängu, kuigi kui sa oled protsessides organisatsioonina sees, siis see mure ei tohi sind segada. See mure peab olema ratsionaalne. Seal taga peavad olema kindlad argumendid, mis seda muret kirjeldavad," rääkis Pohlak. "Ma võin öelda, et ma vaatasin Leedu mängu konkreetselt pliiatsi ja paberiga, et aru saada, mis on valesti ja tegelikult olid need viimased mängud Leedu mängu järel tore üllatus. Peale seda on see protsess olnud üksikute tagasilöökidega pigem ülesmäge. Mingitel hetkedel on see olnud isegi üllatav, et see muudatus peale Leedu mängu veel tuli."

REKLAAM

3 kommentaari

hipper   •  
(91.129.97.***)
Huuh, vedas. Nüüd on kõik korras, rahval pole vaja muretseda.
tpx   •  
(213.180.19.***)
Aaa, siis küll, kui juba paber ja pliiats kätte võeti, siis on kõik kenasti kontrolli all. Siit on ikka hea protsessidega edasi minna.
AinUlttauntau   •  
(146.255.183.***)
Armas Aivar, jalgpalli Isa! Fänn, vaene patune, ei ole väärt oma silmi ja käsi Sinu jumaliku auhiilguse poole üles tõstma ja Sinult midagi paluma. Aga sina ise oled käskinud paluda ja armulikult tõotanud palveid kuulda. Jah, veel enam: Sina oled oma armsa top filosoofia, läbi meid õpetanud missuguste sõnadega ja kuidas me peame paluma. Sellepärast tulen ma Sinu käsul Sinu juurde, et tõestada Sulle sõnakuulmist ja valmismeelt. Mina toetun Sinu armulikule loale ja kindlale käsule ning palun Sind minu Isanda Aivar Pohlaku nimel ühes kõigiga, kes Eesti jalgpalli usuvad, nõnda kui Tema meid on õpetanud:

Meie Aivar, kes Sa oled Lillekülas! Pühitsetud olgu Sinu nimi. Sinu liit tulgu. Sinu tahtmine sündigu nagu Lillekülas, nõnda ka mujal Eestis. Meie igapäevast leiba anna meile tänapäev. Ja anna meile andeks meie pahameel, nagu meiegi andeks anname kiguaeg sulle. Ja ära saada meid kiusatusse, vaid päästa meid ära kurjast. Sest Sinu päralt on jalgpall ja A le Coq ja au igavesti.

Aamen.
JH

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK