Pikk ette (ja ise järele) | Voolaidi toodud progress tähendab, et ta väärib pikemat lepingut (10)

Foto: Liisi Troska

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" 32. saade on pühendatud Eesti koondisele. Räägitakse sellest, mida näitasid viimased mängud Saksamaa ja Valgevenega - millega olla rahul, millega mitte. Jalgpalliajakirjanik Ott Järvela avaldas ühtlasi, et koondise peatreeneri kohusetäitja Karel Voolaid vääriks võimalust uuel aastal püsiva lepinguga jätkamiseks.

Saate lõpus filosofeeritakse Baltikumi jalgpalli mudas olemise põhjuste üle ja elatakse kaasa põhjanaabrite soomlaste edule. Väike repliik on ka nädalavahetusel Premium liigas ees ootava võimaliku kullamängu osas. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Järgmise saate tarvis on oodatud kuulajate küsimused, mida võib esitada antud artikli kommentaariumis, Soccerneti foorumis, meie Facebookis, Twitteris teemaviitega #pikkette ja meilitsi, saates e-kirja uudised@soccernet.ee.

REKLAAM

10 kommentaari

Anonmne3   •  
(109.240.237.***)
Ei vääri
parool_on_123456   •  
(46.39.144.***)
Pohlak on ju rääkinud aastaid, kuidas Soome jalgpall on mudas ning Eesti selgelt üle :)
ertz   •  
(217.159.211.***)
Mis progress?
deeply   •  
(108.171.129.***)
Kui Järvela (EJL) ütleb, et Voolaid (EJL) on tubli ja väärib pikemat lepingut, kas siis on tegemist ajakirjanduse või meeskonnatöö hea tavaga?
ertz   •  
(217.159.211.***)
Ikka lobitöö. Mul ei ole Kareli vastu midagi, aga see imemisprintsess ikka liiga ennetavalt jälle innuga lutsutab seal.... 4 mängu, 1 värav, 1 punkt - progress?
Timbu Limbu   •  
(85.253.252.***)
OJ on kärsitu.
Ettenähtud progress võidu näol tuleb alles peale hooaja lõppu, kui teenitud preemiareisile sõidavad seekord kõik Flora poisid Kurru-Nurru-Vutimaa turniirile.
Voolaid ei suutnud samade poistega U21 kvalifikatsiooniturniiril ühtegi võitu võtta, nüüd kogenud ja karastunud treenerina saab soojal maal nendega A koondisele planeeritud esimese võidu kätte.
AMargens   •  
(62.65.33.***)
Hetkel progressi pole olnud. Vaja oleks põlvkondade vahetust ja selliseid mängijaid, kellel on palliga hea tehnika. Hetkel jäädakse lihtsalt kaitse vahel söötma, kuni tekib valesööt ning pole kedagi, kes suudaks hea tehnikaga seda ründesse viia.

Peaks juba sellest ka aru saama, et sellel pole mingit kasutegurit, kui panna Zenjov äärele mängima. Parem panna kiirem Vlasi Sinjavski ja see oleks juba üks samm edasi progressi suunas. Kindlasti peaks rohkem mängima ka Frank Liivak.

Kahjuks praeguse tiimi jätkamisel ei ole progressi ega teki ka seda.
Astro Tasku   •  
(37.157.110.***)
Progressi ei saa veel alata sest eestis on vanemate (nt Kalavan, Vassiljev) ja nooremate (nt Hein, Sorga) talentide vahe liiga suur. Praegu hakkavad vanad raugema ja noored ei ole nii kiirelt valmis tõusma. Kui jõuavad peale noored on vanemate staatuses nt Mets.
AMargens   •  
(84.50.35.***)
Ma ei näe koondises vanadest olijatest mitte ühtegi talenti. Sellise suhtumisega, et vanade talent on suurem, tekitabki sellist stagnatsiooni meie praeguses koondises.

Pakuksin välja seda, et Eestis oleks vaja alustada korraliku skautimissüsteemiga. Vaja on hakata katsetama. Kui kogu aeg sama tiimi mängitada, mis võidab ainult Andorrat, siis selliste tulemustega kaua ei kesta.

Peatreeneriks võiks hakata Norbert Hurt. Keskväljale oleks vaja U-17 tehnilisi mängijaid. Karol Metsa tuleks pigem kasutada kaitsva poolkaitsjana. Selles positsioonis oli ta väga korralik.
purgeenius   •  
(90.191.203.***)
Pigem Keskkaitses ikka Metsa kasutegur palju suurem. Metsa kaitsvas poolikus mängimine on raiskamine.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK