Pikk ette (ja ise järele) | Kevadel mutta litsutud Eesti pööras fiasko plussiks (0)

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" värske osa võtab kokku koondiseaasta ja juhatab sisse ebaharilikul moel saabuva MM-finaalturniiri. Saate tegid Kasper Elissaar, Kris Ilves ja Kristjan Jaak Kangur.

Eesti lõpetas koondiseaasta 50-protsendilise eduga ehk võitis täpselt pooled peetud mängudest. Mida näitasid meile Balti turniiri kohtumised Läti ja Leeduga ning kas õigus on neil, kes nõuavad koondisesse noori, või hoopis neil, kelle arvates jagub kogenumatel mängijatel veel rammu? Kas mure selle pärast, nagu võiksid ka teised nooremad mängumehed käia Oliver Jürgensi rada ehk koondise esindamisest vähemalt mingiks ajaks loobuda, on põhjendatud või ülevõimendatud?

Kevadel läks Rahvuste liigas Küprose vastu kõik rappa, aga äkki võis sellest kokkuvõttes omamoodi kasugi tõusta? Miks ei saa seetõttu siiski aastale kõrget hinnet panna, ehkki D-divisjonist korjati ju ainult võite?

REKLAAM

Saate lõpuosas keerame juba pilgud finaalturniirile, mille tõttu ka "Pikk ette (ja ise järele)" muudab ajutiselt veidi nii sisu kui vormi, lisab jutule pildi ning hakkab kandma nime "Pikk ette (ja MM-ile)". Episoodid on märksa lühemad, aga ilmuvad see-eest kõvasti tihedamalt!

Algav jalgpallipidu on üks asi, ent kõik see, mis Katari ostetud turniiri raamib, tugevalt üle keskmise tülgastav. Kui palju saab või tuleb lasta sellel jalgpalli vaatamisesse sekkuda? Kas õigem oleks panna MM-i suhtes silmad kinni või hoopiski teha suu lahti?

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK