Pikk ette (ja ise järele) | Euroopat vallutanud Paide juht Pruuli müügiturust, täiendustest, rahast, baasist ja suurtest plaanidest (3)

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" 180. saade on tavapärasest erilisem. Sedapuhku on Kasper Elissaarel ja Ott Järvelal külas Paide Linnameeskonna tegevjuht Jaanus Pruuli, kellega piilutakse klubi euroedu telgitagustesse, aga vaadatakse ka tulevikku.

Saadet alustame juttudega möödunud Premium liiga voorust. Miks kaotas Flora Transile punkte ja millest neil tänavu napib? Kas tiitliheitlus Levadiaga äratati ellu (alates 10:45)? Räägime ka teistest. Kuidas vaatab Pruuli konkurentide tegemistele?

Alates 19:00 suundume Paide tegemiste juurde. Pühapäeval lepiti kodus viiki Kuressaarega, kellele on punkte kaotatud varemgi. Oli see europohmell või miskit muud? Kuidas kavatsetakse täita Henri Anieri saapad?

REKLAAM

Alates 22:52 läheme Paide euromängude, nende kaadritaguste ning klubi olevikku ja tulevikku puudutavate teemade juurde.

Milliseid väljakutseid pakkusid euromängud organisatsioonile? Millised olid kokkupuuted vastastega? Kui suur summa UEFA-lt teenitud 850 000 eurost on juba kulutatud ning millele? Deabeas müüakse välismaale. Kas ja kes on lähiajal veel minemas? Kust, kuidas ja kuhu tulevad täiendused? Kui suure osa eelarvest moodustavad üleminekuga teenitavad summad?

Kuidas on välismaalt klubisse meelitatud Ragnar Klavan, Henri Anier, Siim Luts ja Mihkel Aksalu? Milliseid nõudmisi sellise kaliibriga mängijate hoidmine endas kätkeb? Mis nõksuga saadi endale Sten Jakob Viidas ja varasemalt teised noored kohalikud talendid?

Mis seisus on Paides jalgpallihalli ja uue staadioni ehitamine? Miks on oluline oma baas? Juttu tuleb kõigest sellest, aga ka karikavõidu mõjust klubile, Karel Voolaidi usaldamisest ja veel paljust muust.

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

Meelis Reiss   •  
(87.119.178.***)
Hr Pruuli võiks Viidasega küll väikese jutuajamise maha pidada,poiss ei saa vist aru,et kui peab U21 mängima võiks natuke vaeva ka näha. Nii laiska mängijat pole ammu mängimas näinud,liiga staarina tunneb ennast ilmselt. Sellises klubis ei peaks treener terve mängu mängijale karjuma,et liigutaks ennast!
-RoMaRiO-   •  
(90.190.164.***)
Väga hea kuulamine!
Rester   •  
(91.129.99.***)
To Meelis

Pean paraku nõustuma. Tal ei ole ju karjäärist otseselt midagi ette ka näidata, et võiks end staarina tunda

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK