Penaltil eksinud Zenjov: ei tahaks õnne peale mõelda, vaid ise otsustada (0)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise Balti turniiri poolfinaalis Läti vastu juhtima viinud, kuid 1:1 viigi järel penaltiseerias ainsa mängijana eksinud Sergei Zenjov jääb kahetsema kasutamata võimalusi, aga kaasa on võtta ka palju positiivset.

Millest täna puudu jäi? "Teisest väravast, võimalusi oli ju väga palju. Meil ei ole tihti selliseid mänge, kus me nii domineerime ja niivõrd palju võimalusi on," rääkis Zenjov kohtumise järel Soccernet.ee-le.

Oli selline mänguline ülekaal üllatav? "Tahaks öelda, et ei ole, vaid me areneme ja saame treenerist aru. Väikese üllatusena tuli küll, et nii palju - teisel poolajal olime kogu aeg nende väljakupoolel, samas kui esimesel poolajal oli rohkem võimalusi."

Enda värava puhul ei olnud Zenjovi sõnul tegemist läbiharjutatud kombinatsiooniga. "Ise olin ka üllatunud, et see nii kiiresti tuli. Kostja [Vassiljevi] kiire pass Keni (Kallaste - toim.) peale ja siis tagapostis oli vaja lihtsalt üle hüpata - seda ma tegingi. Ei olnud harjutanud, aga tuli väga hästi välja."

REKLAAM

Zenjov saatis penaltilöögil väravavahi valele poole, aga lõi ise palli väravast mööda. "Mööda lõin, see läkski valesti. Väga kahju," kommenteeris ta. "Peas oli, et kaks korda hüppas ta sinna poole, kuhu ma lõin, ja kolmandal korral vahetab. Mõttes oli ka see, et kõvasti peab lööma, et kui ta peaks ära arvama, siis ei püüaks lööki, aga läks natuke liiga kõvasti vist."

15. koondiseväravaga maha saanud ründaja naaseb koju kahetiste tunnetega: "Ühes pooles on värav, teiselt poolt vedasin meeskonda alt. Mis teha, peab edasi minema ja edasi mängima."

Oli küsimus täna Eesti ebaõnnes ja Läti õnnes? "Ei tahaks niimoodi mõelda, et õnn või ebaõnn mängib jalgpallis, tahaks et me ise otsustaks selle mängu."

Laupäeval ootab Eestis nüüd kodupubliku ees kolmanda koha mäng Leeduga. "Kindlasti on vaja võtta siit kaasa palju head. Olid head momendid, valdasime palli, natuke paremini peaks lihtsalt väravaid lööma."

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK