Pedri: me võlgneme fännidele karikaid, peame paljudes asjades arenema (0)

Foto: Scanpix / Imago / Kolbert Press / Marc Niemeyer

FC Barcelona astus Müncheni Bayerni vastu väljakule teadmisega, et Milano Interi võit Plzeni Viktoria üle oli võtnud neilt viimasedki edasipääsulootused Meistrite liigas. Barca kaotas Nou Campil lõpuks 0:3, suutmata 90 minuti jooksul ainsatki pealelööki raamide vahele suunata.

Barcelona poolkaitsja Pedri palus kohtumise järel fännidelt vabandust. "Sellisel õhtul ei lähe sa mängima sama motivatsiooniga. Me tahtsime fännidele võitu pakkuda, aga nii polnud määratud. Me võlgneme fännidele palju. Nemad on alati meiega olnud. Me võlgneme neile võite ja karikaid. Loodetavasti suudame neid edasipidi pakkuda," vahendas UEFA koduleht mängija sõnu.

"Me oleme väga noor meeskond suure arenguruumiga. Me peame arenema paljudes asjades. Meil ei olnud piisavalt [taset], et olla Meistrite liigas konkurentsis. See on pettumus," lisas 19-aastane Pedri. "Meil on palju puudusi: me peame olema palliga rahulikumad, otsima õiget valikut, me kaotame liiga tihti palle ilma et meid õieti pressitakski."

Barcelona peatreener Xavi avaldas samuti kahetsust, et meeskond ei suutnud fännide pakutud atmosfäärile vääriliselt vastata: "Täna ei olnud me piisavalt konkurentsivõimelised. Me ei küündinud samale tasemele. Bayern oli väga hea, palju paremad kui meie, intensiivsemad. Olen üsna kindel, et mängueelne teadmine väljalangemisest mõjutas meid psühholoogiliselt."

REKLAAM

Bayerni loots Julian Nagelsmann rõõmustas samal ajal, et alagrupi esikoht sai stiilselt kindlustatud. "See, kuidas me võitsime, annab meile palju energiat. Ma arvan, et Barca ei oodanud, et me nii julged oleme. Aga Barcelona vastu mängides peabki nii tegema. Me lõime kaks kaunist väravat ja lisasime lõpuks ka kolmanda. Me ei lubanud neile ühtegi lööki väravale, me kaitsesime nii suure kirega. See oli meeskonna poolt tõeline avaldus," rääkis Nagelsmann DAZN-ile.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK