Paide tegi Legioni vastu avapoolajal töö ära (2)

Tallinna Legioni eest tegid esimese Premium liiga mängu suvised täiendused Aleksandr Dmitrijev, Nikita Andrejev ja Albert Prosa, aga sellest hoolimata jäi Legion Paide Linnameeskonnale alla 0:3.

Kõik väravad löödi esimesel poolajal. Skoori avas Edrisa Lubega juba teisel minutil, kui Paide läks Legioni nurgalöögi järel kiirele kontrarünnakule, Sergei Mošnikov andis söödu ja Uganda ründaja realiseeris üks-üks olukorra.

25. minutil sai Lubega palli Artur Šarninilt kätte ja söötis Kristofer Pihtile, kes lükkas mänguvahendi võrku. Lõppseisu vormistas Lubega ise pärast seda, kui Legioni keskkaitsjad ei suutnud omavahel palli ära jagada.

Teise poolaja alguses lõi Piht penalti posti.