Pähn uuest hooajast: eesmärk on suur osa tuumikust samaks jätta (kaks kaitsjat on lahkunud) (0)

Marti Pähn. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Lõppenud hooaja keskpaigas Miguel Santoselt ohjad üle võtnud ja Tartu Tammeka Premium liigas seitsmekaks tüürinud Marti Pähn loodab, et meeskonna tuumik jääb samaks.

"Töö järgmise hooaja võistkonna komplekteerimiseks käib juba mõnda aega. Meie eesmärk on, et suur osa tuumikust jätkaks, mida hooaja lõpu positiivne foon toetab," sõnas peatreener Pähn klubi kodulehele antud intervjuus. 

Lisaks Gerdo Juhkamile lahkus Tammekast ka Ghana kaitsja David Addy. "Suur aitäh meeskonnale, klubile ja Tammeka fännidele selle hooaja eest! Ma nautisin jalgpalli ja Eestis veedetud aega! Aitäh kõigile!" lausus Addy Tammeka sotsiaalmeedia vahendusel.

Tammeka meeskond praegu puhkab, aga koguneb uueks hooajaks juba mõne nädala pärast. "Kuna hooaja ettevalmistus Eestis on võrreldes muu maailmaga päris pikk, siis esimeste pallitreeningutega alustame uue aasta alguses, detsembri keskpaigani meeskond puhkab, seejärel alustame individuaalsete kavadega ning koguneme natuke teises formaadis ühistreeninguteks ka juba detsembri viimasel nädalal," kirjeldas Pähn plaane.

REKLAAM

Tammeka ei pea enam uueks hooajaks Viljandis valmistuma, vaid saab seda teha koduses Tartu Annemõisa jalgpallihallis. "Suures plaanis saame jätkata läinud hooaja ettevalmistusega sarnases rütmis, küll aga võidame nädalas enam kui ühe tööpäeva, mis mullu kulus marsruudil Tartu-Viljandi-Tartu. Seetõttu usun, et nii treenerid kui mängijad ootavad uut ettevalmistusperioodi Tartus rohkem kui kunagi varem," sõnas Pähn.

Loe intervjuud Marti Pähnaga Tammeka kodulehelt.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK