Pähn: Õigus suudab meid paremaks muuta ja soovime teda, Miiliga peame mõned päevad või nädalad ootama (1)

Tammeka peatreener Marti Pähn. Foto: Marleen Mälk

Tartu Tammeka peatreener Marti Pähn rääkis pärast Liivimaa Taliliigas Läti meeskonna Mettaga tehtud 3:3 viiki, et jäi koosseisus olnud uute mängijatega rahule. 

"Natuke on mängijad ülesehituses mingites olukordades julgemad, kui olukord nõuaks. Vastane oli väga kvaliteetne. Hea hooajaeelne mäng ja saame rahul olla sellega, et kui jäime teisel poolajal 1:3 kaotusseisu, siis näitasime iseloomu ja suutsime lõpuks võidu peale mängida. Viimastel minutitel oli vaja sisse panna," lausus Pähn mängujärgses intervjuus Soccernet.ee-le.

Pähna sõnul oli teise poolaja algus keeruline, sest Metta muutis oma mänguplaani ja Tammeka ründeliini mängijatel oli kommunikatsioon kehv. "Tänu sellele langesime kaevikusse ja meid karistati selle pealt. Head meelt valmistas see, et suutsime reageerida ja viigi välja mängida."

Uute nimedena olid Tammeka koosseisus eelmisel hooajal Kuressaares mänginud Karl Rudolf Õigus ja Mairo Miil, samuti 19-aastane Nigeeria poolkaitsja Stephen Simon, kes mängis viimati Lätis.

REKLAAM

"Loodetavasti on nii kindlaid jääjaid kui on ka testimisel olevaid mängijaid. Simonit natuke veel vaatame ja päris täpset pilti ei ole ees. Olen teda nädala jagu näinud, palliga huvitav, aga nagu ikka, siis kaitses kommunikatsiooni pool on alguses kehvem. Tegi mõned huvitavad liigutused ja natuke pidime teda manageerima. Eks paistab, mis temaga saab. Õigusega on meil väga hea pilt ees ja selleks ei olnud vaja teda selles mängus näha - ma arvan, et tema kindlasti suudab meid paremaks muuta ja teda sooviksime. Mairoga peame veel mõned päevad või nädalad ootama, loodetavasti saame mingeid täiendused kiiremini ja mõndade meestega vaatame."

Tammeka peatreener kinnitas, et testimisel olnud Saksamaa ääreründajale Sidnei Balde Djalole lepingut ei pakutud, aga mängust Mettaga eemale jäänud Ghana poolkaitsja David Epton võib hooaega Tammekas alustada. "Epton on meiega ja üritame teda endale jätta. Ta on teistmoodi lõhkuv poolkaitsja. Meie liini ette julgestamiseks vajalik lüli, eriti olukorras, kus Tanel Lang on suveni väljas. Loodame, et saame ta endale, aga jalgpallis on niimoodi, et kuni allkirju paberil ei ole, siis ei saa midagi garanteerida."

Tammeka sai erinevaid mängijaid keskkaitses proovida. "Kui jaanuari alguses vaatasime, et see on kõige turvalisem ja paremini kaetud positsioon, siis erinevatel põhjustel olid kõik keskkaitsjad täna väljas. Tänu sellele saime uusi või teisi mängijaid proovida. Rasmus Kallast oleme rohkem äärekaitses vaadanud ja näeme ka teda rohkem äärekaitsjana, aga kui vaja, siis saame ka keskkaitses kasutada. Samuti tahtsime Mairo Miili näha nii keskkaitses kui äärekaitses. Mait Vaino on Tammeka U21 mängija - väga noor ja meie klubi perspektiivis väga huvitav mängija."

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
1 kommentaar

Kebab   •  
(91.129.110.***)
Tunduvad head täiendused!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK