Optimistlik Reintam: teine koht on käeulatuses (0)

Nõmme Kalju keskkaitsja Mikk Reintam. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Nõmme Kalju keskkaitsja Mikk Reintam märkis pärast võõrsil Paide Linnameeskonna üle saavutatud keerulist, ent ülimalt tähtsat 1:0 võitu, et meeskonna eesmärgiks on hooaja lõpusirgel ka FCI Levadiast mööda saada.

"Kolme punkti järele me Paidesse tulime ja need siit ka saime. See on kõige tähtsam. Võit tuli meeskonna ühtsuse ja meeskonnatöö pealt. Kõik teadsid, mida tegema peavad. Viimase 20 minuti jooksul täitsid kõik mehed oma ülesandeid perfektselt. Paide söötis enamasti karistusala ümbruses, aga väravavõimalusi neil ei tekkinudki.

Eks kiire värav muutis mängu. Panime seejärel vastase jaoks kõik käigud kinni ja proovisime kontrarünnakutega nõelata. See tõi lõpuks võidu, mis on kõige tähtsam. Võib-olla jäime teisel poolajal liiga passiivseks, aga midagi ohtlikku Paide ei tekitanud. Seega võib rahule jääda," sõnas Reintam.

Enne kell 15.00 alanud Levadia – Tammeka kohtumist on Kaljul sama palju punkte kui Levadial (70) ning Reintami sõnul ei piirdu nõmmekate ambitsioon esikolmikusse mahtumisega. "Teine koht on käeulatuses. Järgmine mäng Floraga tuleb tänasega sarnane, aga tuleb punktid ära võtta. Siis jäävad ainult Kuressaare, Levadia ja Tammeka," sõnas Reintam.