Õigus: soovin edu ka järgmistele vastastele. Meie vastu pole enam lihtne mängida! (6)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

FCI Levadia eest Viljandi Tulevikule värava löönud ja kaks resultatiivset söötu andnud Karl Rudolf Õigus oli pärast mängu bravuurikas meeleolus. Õigust tal selleks ka oli, sest Tulevik pandi lõpuks paika seisuga 5:1. 

Kas täna oli lihtne mäng? "Kusjuures ma pean vastama, et jah. Vastane on see hooaeg hästi mänginud, aga ma olin enesekindel, sest me harjutasime sel nädalal uut süsteemi ja teadsime, et Viljandi ei saa meid analüüsida. Soovin edu meie järgmistele vastastele. Meie vastu ei ole enam kerge mängida!"

Uus süsteem tekitas Õigusele rünnakul palju ruumi ja see talle sobis. "See on mu tugevus, kui saan üks-ühele ette võtta. See on süsteemi tulemus! See on hea süsteem ja mulle edukas, aga tahaksin iga süsteemiga edukas olla. Natuke Paide mäng kripeldab, sest seal ei tulnud kõige paremini välja, aga tuleb siit edasi minna."

Õigus tunnistas, et kehvade tulemuste järel tekkinud tõestamisvajadus mängis täna suurt rolli. "Meil ei ole enam tõesti mitte midagi kaotada ja võtame endale eesmärgiks kõik ülejäänud mängud võita. Meid ei tohi maha kanda ja oleme ikkagi veel tippklubi. Neljandal kohal olemine ei vasta meie standardile. Oleme selles pettunud ja tahame näidata, et see peab olema teisiti," oli ta konkreetne.

REKLAAM

"Võtame mäng-mängu haaval, võidame kõik ära ja siis tulevad jälle raskemad mängud. Sellel hetkel peaksime olema parimas vormis ja näitame seal ka hambaid. Seda pole me sel aastal veel teha suutnud. See on tegelikult kohutav. Tuleb hakata võitma neid suuri mänge."

"Tuleme tagasi selle protsessi juurde. Vladimir (peatreener Vladimir Vassiljev - K. J. K.) on meiega juba mitu aastat olnud ja teab meie tugevaid külgi. See meile ka edu tõi, sest ta oskab meie parimaid omadusi ära kasutada."

Täna kolmes väravas osaliseks olnud  Õigus kiitis taevani enam kui aastase pausi järel tagasituleku teinud Igor Žurahhovskit, kes veerand tundi kirja sai. "Ta on imeline mängija. Tal on väga-väga suur kvaliteet. Praegu on ta meiega kaks nädalat trenni teinud ja vorm pole veel kõige parem. Kui sa näed ta pallipuuteid, siis see on midagi teistsugust. Sellist Eestist ei leia."

Tuleviku kapten Kaimar Saag oli pärast mängu oluliselt vaoshoitumas meeleolus. "Ega ei olegi midagi öelda. Levadia mängis meid üle nii kaitses kui ka rünnakul. Jäime olukordadesse hiljaks ja ei olegi rohkem lisada," tõdes ta. 

"Ma ei ütleks, et meie olek oli loid. Mängijad annavad endast ju ikka nii palju kui saab, aga Levadia oli lihtsalt nii palju parem ja panid meid jooksma. Ei saanud oma ründemängu käima. Kindlasti tuleb oma järeldused teha. Pea maha ja tööd edasi, siis läheb ainult paremaks."

SEOTUD MÄNGUD
6 kommentaari

Jaanus Kraav   •  
(86.115.58.***)
Nonoh...ei maksa ylemeelikuks kah minna kuigi meid suurelt v6ideti!
Tulevikul oli pika pausi järel paha päev. See läheb yle.
fcfloraforever   •  
(87.119.178.***)
Õigusel soovitan tabelisse vaadata ja jalad maas püsida.
purgeenius   •  
(193.143.10.***)
Kui tüüp teeb kõvasti trenni, siis las praakab vahepeal. Ambitsiooni peab olema
AinUlttauntau   •  
(146.255.182.***)
Flora ultrad on ka muutumas, nagu Kalju fännid eesotsas Sambaziga, hädaldajateks.
“Me tulime, me jäime, me muutusime, igaveseks”.
Sambaz   •  
(88.196.183.***)
Kui mingisugused lambijukud peavad hädaldajateks on see puhas rõõm ja nauding. Töö on kandnud vilju ja jätkame.
AinUlttauntau   •  
(146.255.182.***)
Jep, sa oled teinud Kalju ja tolle fännigrupiga head tööd. Miks teid Tammeka vastu nõnda vähe ainult oli ? 🤷‍♂️ Pantrite esifänn, võiks ikka kõik liikmed statale ajada ja natuke lisakski.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK