Nunezi varajane punane käristas Kalju ja Unitedi vahet veelgi suuremaks (0)

Hector Nunezi karjäär ei ole Eestis loodetud moel kulgenud. Foto: Jana Pipar / Jalgpall.ee

Esiliiga B 19. vooruga kasvatas liider Nõmme United oma edu lähima rivaali Nõmme Kalju U21 ees kaheksale punktile, sest ise alistati 6:1 Tabasalu, samas kui avapoolajal kümnekesi jäänud Kalju pidi tunnistama Keila JK 3:1 paremust.

Talvel Kaljusse ründajana toodud Hector Nunez, kes ongi sel hooajal esindanud peamiselt duubelmeeskonda ja käinud Premium liigas platsil vaid kuues kohtumises, tegutses Keila vastu peetud kohtumises poolkaitsjana. 25. minutil sai ta mängu jätkamisega viivitamise eest esimese ning 42. minutil vea eest teise kollase kaardi, mis tähendas mõistagi eemaldamist.

Keila eduseis oli selleks hetkeks 2:1, sest juba 5. minutil asuti Kalju kaitsja Kenner Talisaineni omaväravast juhtima ja ehkki 11. minutil külalised viigistasid, viis Henry Rohtla 21. minutil uuesti Keila ette. Teisel poolajal lisati arvulises ülekaalus mängides veel üks värav ja nii hoiab tabelis 7. kohal olev Keila viimase kolmikuga kokkuvõttes turvalist vahet sees.

Kalju U21-ga tõusis võrdsetele punktidele Vändra Vaprus, kes sai võõrsil 4:1 jagu Põhja-Tallinna JK Voltast, pöörates kaotusseisu teise poolajaga võiduks. Võru Heliosele 1:3 kaotanud ja neljandal kohal jätkavale Viimsi JK-le jõudis kannule Pärnu Jalgpalliklubi, alistades 3:0 Paide Linnameeskond U21. Paide eest sai 90 minutit kirja klubi värske täiendus Bruno Souza Caprioli, kes jõudis päev varem Kuressaare vastu vahetusest sekkudes debüteerida ka Premium liigas.

Protokollid:

6. juulil kell 19 Keila staadioni muruväljakul

Keila JK - Nõmme Kalju FC U21 3:1 (2:1)
5. ov. Kenner Talisainen, 21. Henri Rohtla, 61. Marten Henrik Kelement - 11. Nevil Krimm

Hoiatused: 64. Tiit Tikenberg, 74. Marko Mõek, 90+2. Kristjan Jürgenson - 25., 42. Hector Nunez, 26. Kristjan Kurim
Eemaldamine: 42. Hector Nunez
Mänguolud: +17, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 84
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Lauri Salei, Andres Kalvik

Keila: Mart-Mattis Niinepuu, Toomas Kelo, Karl Vahisalu, Tiit Tikenberg, Kristjan Jürgenson, Gregor Aru, Rando Leokin, Raido Leokin, Ralf Friedemann, Henry Rohtla, Kaspar Kaldoja.
Varus: Jasper Janter, Marko Mõek, Marten Henrik Kelement, Christopher Kukk.

Kalju: Henri Perk, Kirill Šustov, Karl Karumaa, Kristjan Kurim, Kenner Talisainen, Jevgeni Demidov, Hector Nunez, Mathias Ranna, Marcus Suurväli, Nevil Krimm, Karl Stefan Lill.
Varus: Reno Feliks Lindvere, Kristjan Rattasepp, Taneli Tõlgo, Sven Krister Marnot, Kevin Tiitso.

6. juulil kell 19 Sõle kunstmuruväljakul

Põhja-Tallinna JK Volta - Vändra JK Vaprus 1:4 (1:1)
30. Arome Julius Onogu - 41., 88. Andro Aavik, 56. Alfred Vesselov, 86. Mihkel Jürgenstein

Hoiatused: 5. Alen Stepanjan, 17. Kaarel Põldma, 56. Kaarel Kaarlimäe, 58. Lauri Välja, 69. Martin Nurmsaar, 88. Egert Urva - 76. Chris Anderson, 80. Alfred Vesselov
Mänguolud: +17, vahelduv pilvisus; kunstmuruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 102
Peakohtunik: Paul Kask
Abikohtunikud: Tauno Rämson, TImo Sujev

Volta: Silver Saluste, Martin Nurmsaar, Egert Urva, Kaarel Põldma, Silver Räämet, Henry Niinlaub, Kaarel Kaarlimäe, Alen Stepanjan, Lauri Välja, Ian-Erik Valge, Arome Julius Onogu.
Varus: Jevgeni Bnatov, Karl Karimõisa, Joosep Raudsepp, Timo Erkki Huttunen.

Vaprus: Hans Naano, Andro Aavik, Toomas Eier, Jargo Pert, Chris Anderson, Marlon Kivisild, Harris Jürissaar, Alfred Vesselov, Ronek Saal, Mihkel Jürgenstein, Kevin Künnapas.
Varus: Jevgeni Markse, Rein Kontus, Markus Kuldkepp.

6. juulil kell 19 Pärnu Rannastaadionil

Pärnu Jalgpalliklubi - Paide Linnameeskond U21 3:0 (0:0)
53. Jevgeni Novikov, 67. Tarmo Kovalevski, 78. Kein Makovei

Hoiatused: 58., 90+2. Reimo Madissoo, 85. Tarmo Kovalevski - 61. Bruno Souza Caprioli
Eemaldamine: 90+2. Reimo Madissoo
Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 105
Peakohtunik: Maksim Ramazanov
Abikohtunikud: Reigo Teearu, Andrei Petrov

Pärnu: Kaupo Koort, Reimo Madissoo, Veiko Vespere, Mirko Mardiste, Daniel Barinov, Risto Pärnat, Jevgeni Novikov, Joonas Sild, Risto Kauniste, Tarmo Kovalevski, Kein Makovei.
Varus: Veiko Põldemaa, Igor Mohhov, Karmo Valk, Aleksander Algo, Oliver Vaabel.

Paide: Mattias Sapp, Siim Aer, Rasmus Kallas, Joel Kokla, Uku Lattik, Jaagup Luts, Tanel Neubauer, Kristofer Piht, Steven Pleesi, Bruno Souza Caprioli, Rait Õlge.
Varus: Radmar Arula, Henry Eichenbaum, Artur Simmo Kaitsa, Sten Erik Tuuleveski, Karl Valge.