Neymar vigastas jalga ja Brasiilia seilab 15 aasta halvimal lainel (0)

Brasiilia pidas Singapuris maavõistluse Nigeeriaga ja päästis kaotusseisust 1:1 viigi.

Neljapäeval Senegali vastu oma 100. koondisemängu pidanud Neymari jaoks lõppes 101. matš varakult: ta vahetati tosina minuti järel välja, hiljem pingil istudes hoidis ründaja vasaku reielihase peal jääkotti. Halvemal juhul võib ees oodata mõnenädalane puhkus.

Vasturünnakutele panustanud nigeerlased läksid avapoolaja keskel juhtima, kuid Casemiro värav teise poolaja alguses päästis Brasiiliale viigi. Realiseerimine jättis aga taas soovida ja nii tuli neljandat mängu järjest leppida võiduta jäämisega - pärast triumfi Copa Americal on viigistatud Kolumbia, Senegali ja Nigeeriaga ning kaotatud Peruule. Viimati said sambamaa mehed nii viletsa seeriaga maha aastal 2004.

Argentina nüpeldas mõned tunnid hiljem Ecuadori koguni 6:1, jala said valgeks viis erinevat mängijat. Teist mängu järjest tegid skoori Lucased ehk Alario ja Ocampos.