Mourinho kapten Lloris ja "kõikide lemmiku" Soni tülist: õige suhtumine! (0)

Jose Mourinho. Foto: Tottenhami Twitter

Eile alistas Tottenham Hotspur minimaalselt Evertoni. Kui mäng ise polnud neutraalse vaataja jaoks just kõige põnevam, siis huvitav oli see, kuidas avapoolaja lõpus läksid võõrustajate kaks võtmemängijat - Heung-min Son ja Hugo Lloris - peaaegu kaklema. Peatreener Jose Mourinho nägi aga intsidendis head.

Tiimikaaslaste tüli aluseks oli pisut enne poolajavile sündinud moment, kus ründaja Son ei jooksnud pikaks läinud söödule järele. Pall jõudis seega Evertoni mängijatele ning järgneval rünnakul jäi Richarlisonil vähe puudu, et mäng viigistada. Kapten Lloris'le korealase suhtumine ei sobinud ja seepärast oligi tal paar karmimat sõna mehele öelda.

Mourinho jaoks oli aga vahejuhtum hea märk, kuna see näitas, et mängijad hoolivad oma meeskonnast: "See on kaunis. Tõenäoliselt on see meie koosolekute tulemus. Kui tahate kedagi [tüli pärast] süüdistada, siis olen see mina. Ma olin poistega kriitiline, kuna nad pole minu arvates üksteisega piisavalt karmid. Ma olen palunud neil tahta rohkem üksteiselt."

"See juhtus esimese poolaja lõpus, kui üks fantastiline tiimimängija Sonny, keda kõik muidu armastavad ei näinud kapteni arvates piisavalt vaeva tiimi jaoks," meenutas portugallane. "Paar halba sõna, ma pole kindel, kas ka tõugati, kuid see on midagi väga olulist tiimi arengu jaoks. Ma olin väga rahul nendega.

REKLAAM

"Poolajal ütlesin neile, et selline reaktsioon tõestab mulle, et nad hoiavad lõpuni kokku. See näitab mulle, et nad hoolivad. Ma võin kaitsta oma tiimi ning süüdistada [kohtunik] Michael Oliveri - nagu paljud inimesed õigustatult tegid - kuid suletud uste taga läksin mina teist teed pidi: ma unustasin Michael Oliveri ning keskendusin meie mängupildile."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK