Miks oli asenduskapteniks Käit, mitte Baranov? (2)

Michael Lilander (vasakul) ja Mattias Käit pärast mängu tribüünil viibinud lähedastele viipamas. Käit tegi seda kaptenipaela kandes. Foto: Oliver Tsupsman

Kui peatreener Karel Voolaid otsustas 72. minutil kapteni Konstantin Vassiljevi välja vahetada, hakkas too andma kaptenipaela Nikita Baranovile, nagu pühapäevases mängus Põhja-Makedooniaga, aga sai siis Voolaidilt korralduse anda see Mattias Käidile. Miks selleine valik?

"Et Mattiasest veel ja veel rohkem kätte saada iga päev. Ma väga usun temasse ja tean, et ta ise ka väga tahab. Viimased poolteist aastat pole olnud lihtsad, aga ta oli täna platsil tõeline sõdur. Teised mehed olid kah, aga Mattias tegi seda, mida tahtsin – jooksis nii, kuis jaksas, tassis nii, kuis jaksas. Tema ja Kreida ülesanne oli turvata suurt ala. Varem on ta olnud osaline ka väravate löömises, aga praegu ootan temalt kõigepealt, et ta oleks raudmees," selgitas Voolaid.

Oktoobrikuu koondiseakna jooksul oli kaptenipael viie mängija õlavarrel. Maavõistluses Leeduga kandis seda Märten Kuusk, kes andis selle 58. minutil edasi Mihkel Ainsalule, kes andis selle 75. minutil edasi Nikita Baranovile. Rahvuste liiga mängudes alustas kaptenina Vassiljev, kes andis käepaela edasi Baranovile (mängus Põhja-Makedooniaga) ja Käidile (mängus Armeeniaga). 

REKLAAM
SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
2 kommentaari

INCE   •  
(85.253.195.***)
Millest selline küsimus üldse ? Loomulikult on Käit uue põlvkonna rahuskoondise kapten, mitte Baranov, kes isegi hümni kaasa ei laula. Tegemist onn RAHVUSKOONDISEGA, kes veel ei ole aru saanud !
Aron Saarepuu Iinipudel   •  
(213.219.106.***)
Ma ka ei mõista,miks kaasata üldse koondisesse mehi,kes Eesti hümni ei laula?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK