Mets: püüame valusast kaotusest üle olla ja aasta positiivselt lõpetada (0)

Karol Mets. Foto: Katariina Peetson

Eesti koondis lõpetab aasta homme A. Le Coq Arenal, kui Balti turniiri kolmanda koha mängus minnakse vastamisi Leeduga. Keskkaitsja Karol Mets märkis, et poolfinaalis Lätilt saadud kaotus oli valus, aga hea mängupilt loodetakse Leedu vastu kaasa võtta.

Eesti jäi Lätile 1:1 lõppenud normaalaja järel penaltiseerias 3:5 alla. "Kaotus oli tõesti valus. Kui vaadata, kuidas selleks mänguks valmistusime ja millised olid eesmärgid, siis mäng iseenesest kujunes väga valusaks. Ma ütleksin, et mäng kui tervik oli hea ja üldpildis on emotsioon siiski positiivne. Püüame sellest kaotusest üle olla keskenduda sellele, et saaksime homme Leedu vastu aasta positiivselt lõpetada," lausus Mets Soccernet.ee-le.

Mets mängis Läti vastu kolmemehelise kaitseliini keskel, kuid varasemalt on ta Thomas Häberli käe all tegutsenud pigem vasakpoolse keskkaitsjana. "Ma arvan, et üldpildis suurt vahet ei ole, nende kahe positsiooni vahel on vaid mõned rollilised erinevused, mida see positsioon sinult nõuab. Ma olen mõlemal positsioonil varasemalt mänginud. Aga kui valida, kas keskel või paremal, siis kindlasti keskel, paremal on keerulisem. Vasakpoolse ja keskmise keskkaitsja vahel probleemi ei näe."

Leedu kaotas poolfinaalis Islandile samuti penaltiseerias. "Oleme jõudnud analüüsida. Oleme näinud, kuidas nad mängisid Islandiga ja kuidas nad on varasemalt mänginud. Mingisugune pilt on ees, aga eks see selgub, millises koosseisus nad homme mängivad. Ma arvan, et tuleb võitluslik mäng, nagu need derbimängud ikka. Leedu mängib ka agressiivset jalgpalli ja soovib palli vallata. Meie soovime samamoodi initsiatiivi haarata, eks saab olema huvitav," sõnas Mets.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK