Meijel pärast 0:6 kaotust: kui oleme võidupohmellis, siis saame sellise litaka vastu nina, et paha hakkab (Koppel: üllatavalt palju võimalusi oli) (1)

Daniel Meijel. Foto: Soccernet.ee

Tallinna Kalevi kaaspeatreener Daniel Meijel leidis pärast 0:6 kaotust Nõmme Kalju vastu, et eelmise vooru 5:2 võit Narva Transi üle viis mängijate pead pilvedesse.

"Meil hakkas pihta kolmapäeval see jutt juba, et kui me oleme pohmellis, siis me saame sellise litaka vastu nina, et hakkab paha! Ja täpselt nii see juhtuski," lausus Meijel kohtumise järel Soccernet.ee otseülekandes.

"Kui sa võidad ettearvamatult ja lööd profimeeskonnale viis tükki ja hakkad ette kujutama midagi, siis see ongi võidupohmell. Üritasime korduvalt treeningutel neid asju selgitada, et kui me teeme asju nii passiivselt ja aeglaselt ja kui vastu tuleb väga kõrge tempoga agressiivne ja väga jõuline pressing, siis mängus saame me seda tunda."

REKLAAM

Kas siit on ka midagi positiivset kaasa võtta? "Positiivne on see, et me üritame mängida palliga. Me tahame üles ehitada. Me ei tohi lihtsalt võtta seda otsust, mida vastane loeb. Kaitsemängus ei pea olema passiivne, vaid võib olla kõrgelt organiseeritud nagu Nõmme Kalju - nad loevad neid olukordi, mida me tahame teha. Me ei pea siis sinna söötma, vaid saame leida enda käigud, et ise palliga mängus initsiatiiv võtta."

"Meeskond on tegelikult okeis seisus, lihtsalt me pole veel valmis vaimselt, füüsiliselt, organisatoorselt profitasemel olema."

Kalju treener Kaido Koppel kiitis oma hoolealuste realiseerimist. "Kui meeskond läheb 15-20 minutiga neli-null juhtima, siis ei saa kellelegi väga suuri etteheiteid teha. Mängijad alustasid suurepäraselt ja kõik läks hästi," rääkis ta.

"Vastased eksisid mõnel korral pallikaotusega ja ründajad näitasid täna väga head minekut, karistades eksimused ära. Iga mäng nii kiiresti neid asju ära ei karistata."

"Kõrge pressing täna töötas, sest pressingu pealt need väravad tulid. Võib-olla oli isegi üllatav, et täna nii palju võimalusi saime. Kalev on hooaja jooksul natuke vähem eksinud ülesehitusel," viitas Koppel ka sellele, et vastasel oli must päev.

Täispikad intervjuud:

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

maamesilane   •  
(176.46.10.***)
Vaadake pilti-Meijelil on siiamaani võidupohmell!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK