Meeritsa diagnoos Transile: normaalselt hakkame mängima alles kaotusseisus (0)

Narva Transi kapten ja väravavaht Marko Meerits. Foto: Brit Maria Tael

Narva Transi kapten ja väravavaht Marko Meerits tõdes pärast Premium liiga 23. voorus FCI Levadialt saadud 1:3 kaotust, et meeskonnale sai saatuslikuks sama häda, mis tänavu mitmel puhul varemgi – tegelikud võimed suudeti välja käia alles siis, kui olukord oli juba väga halb.

"Terve hooaja on meid painanud mingi pinge. Ma ei saa aru, millest see tekib. Aga kui meile üks värav ära lüüakse, läheb pinge maha. Hakkame normaalselt mängima, võtame rohkem riske ja tegutseme julgelt. Pahatihti on aga siis juba hilja. Kvaliteeti meeskonnas ju tegelikult on,"

Levadia lõi eile Transile kaks väravat standardolukordades, mille kaitsmisega oli Ida-Virumaa meeskond silmnähtavalt hädas. "Meil on terve hooaeg selle elemendiga probleeme olnud. Nii Premium liigas, eurosarjas kui ka isegi karikamängudes madalamate liigade meeskondade vastu. Me pole sellega kuigi palju tegelenud," nentis Meerits.

Transi on nüüd veidi üle kahe kuu juhendanud venelane Andrei Sjomin, kelle juhendamise all on Premium liigas kogutud üheksa vooruga kaheksa punkti (kaks võitu, kaks viiki, viis kaotust). "Tema ajab oma asja ja meie üritame seda täide viia. Alati see ei õnnestu. Tema sõnum on, et minge ja mängige nii, nagu oskate. Rohkem suurt midagi," lausus Meerits.

REKLAAM

Transi hooaeg jätkub reedel, kui võõrsil minnakse vastamisi Tartu Tammekaga, kes tõusis tänu FC Flora üle saavutatud 1:0 võidule samadele punktidele (26), mis Trans. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK