Meedia: Enrique ainus tingimus oli, et Moreno saadetakse minema (0)

Foto: sefutbol.com

Hispaania koondise (järjekordne) treenerisaaga on võtnud küllaltki inetu pöörde, kuivõrd pikaaegsed kolleegid Luis Enrique ja Robert Moreno on väidetavalt tülli pöördunud.

2018. aasta MM-i järel Hispaania koondise ohjad enda kätte haaranud Luis Enrique pani ameti maha aasta alguses, sest tema üheksa-aastane tütar Xana võitles raske haigusega, mis talt hiljem ka elu röövis.

Enriquega koos Romas, Celta Vigos, Barcelonas ning nüüd koondise juures abitreenerina töötanud Moreno asendas Enriquet, võttis üheksast mängust seitse võitu ja tüüris Hispaania kindlalt finaalturniirile. Enrique oli juunikuus Hispaania jalgpalliliidu presidendi Luis Rubialesiga kokku leppinud, et uksed on Enrique jaoks alati avatud. Septembris kinnitas ka Moreno ise, et astuks Enrique naasmise korral meeleldi tagasi.

Marca sõnul ei osanud aga Moreno eeldada, et Enrique naasmine võiks nii järsku aset leida ning nii tunneb ta end alaliidu ja Enrique poolt reedetuna. Seetõttu ringlesid meedias pärast esmaspäevast viimast EM-valikmängu Rumeeniaga jutud, et Moreno on Enrique naasmisest pisarates ja šokeeritud. Pärast 5:0 võidumängu ei ilmunud Moreno, kelle jätkamist mängijad kindlameelselt toetasid, ajakirjanike ette. 

REKLAAM

Cadena Cope lisas draamasse veel ühe dimensiooni. Väidetavalt nõudis Enrique alaliidult, et ta keeldub Morenoga koos töötamast, kuna ta ei võtnud Enriquega tütre haiguse ajal kordagi ühendust.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK