Mbappe vigastatud. Cavani vigastatud. Tuchel: peame Neymari olukorra lahendama (0)

PSG alistas Prantsusmaa kõrgliiga kolmandal nädalavahetusel Toulouse'i 4:0, kuid kaotas vigastusele nii Edinson Cavani kui Kylian Mbappe. Neymar jäi endiselt kõrvale.

Alles laupäeval lubas peatreener Thomas Tuchel, et kui Neymari-saagas saabub selgus, võib brasiillane platsile joosta. Ja andis siis ise koosseisu valides vastuse, jättes lahkumisega seostatud ründaja eemale.

"Meie eesmärk on algusest peale olnud võimalikult kiire lahendus," nentis sakslane pärast võitu Canal+'ile. "[Spordidirektor] Leonardo teab, et tahan Neymari alles hoida, aga otsus ei sõltu ainult temast. Olukord on üpris segane, see on tõsi. Peame mingile selgusele saama."

Toulouse'i vastu ei läinud Neymari küll vaja, kuid vigastusele kaotati kolmepealise ründelohe ülejäänud kaks pead. Edinson Cavani tõmbas juba mängu alguses ära parema jala reie sisekülje ja  Kylian Mbappe teisel poolajal reie tagalihase. Trauma tõttu jättis mängu 40. minutil pooleli ka keskkaitsja Abdou Diallo, kes lõi vastasega pead kokku. PSG eest säras ootamatult Eric Maxim Choupo-Moting.

Kolmest mängust kolm on hetkeseisuga võitnud vaid Rennes, kes sai nüüd jagu Strasbourgist. Samale pulgale võivad aga kerkida ka Lyon ja Nice, kelle mängud tõsteti uue nädala keskpaika - põhjuseks kattumine 24.-26. augustini Lõuna-Prantsusmaal Biarritzis toimuva G7 tippkohtumisega.