Martin Klasen: las poisid eksivad praegu, mitte kunagi tulevikus Meistrite liiga finaalis (1)

Nõmme Unitedi peatreener Martin Klasen. Foto: fcnommu.ee / Nõmme United

Nõmme Unitedi peatreener Martin Klasen tõdes pärast Evald Tipneri karikasarja 1/32-finaalis  pingelise matši järel Tartu Tammeka käest saadud 1:3 kaotust, et tema meeskond peaks kohtumisest ammutama tublisti eneseusku, et ollakse õigel teel ja Eesti kõrgliiga tase pole kaugel.

Martin, mis praegu hinges domineerib, uhkus või pettumus?
Segu mõlemast emotsioonist. Poistele oli mul ainult üks soov: et nad jätaksid väljakule kõik, mis neil sees peitub, ja annaksid Tammekale korraliku lahingu. Arvan, et kõik kes mängu nägid, nõustuvad, et nad andsid endast kõik.

Aga teise poolaja alguse kaks eksimust, esmalt viga Kevin Aloe markeerimisel ja siis tehniline praak, jäävad ikkagi kripeldama?
Eks nad jäävad. Aga panime teadlikult platsile hästi noore koosseisu. Kui vaadata varumeestepinki, siis mul oli seal ju mängijaid sünniaastatega 1996, 1997 ja 1998. Nad pole küll vanad mängijad, küll aga vanemad. Ent täiesti teadlikult saatsime platsile enda kihvtid noored, sest kust mujalt nad selliseid mänge saavad? Ja eksimused… parem eksigu siin kui kunagi tulevikus Meistrite liiga finaalis.

Mida annab meeskonnale pikemas plaanis juurde fakt, et andsite Premium liiga klubile igati korraliku ja asjaliku lahingu?
Eneseusku, arvan ja loodan. Olen juba päris ammu rääkinud, et tasemevahed Premium liiga alumise otsa, enamiku Esiliiga meeskondade ja Esiliiga B tippude vahel pole üldse nii suured, kui enamik inimesi arvavad. Muidugi on vahe treenituses ja ka suhtumises selles mõttes, et mõned mu mängijad lihtsalt ei saa alati trennis kohal olla.

REKLAAM

Meie eelmine liigamäng oli laupäeval ja Tammekal reedel. Proovisime küll meeskonda roteerida, aga see üks lisapäev oleks meile tähendanud väga-väga palju. Kui meie oleksime saanud võrreldes Tammekaga ühe päeva rohkem puhata, siis arvan, et oleksime suutnud teise poolaja alguse paremini vastu pidada.

Kuigi on teada, et Akim Sairinen ja Frankline Okoye pole maailma kõige kiiremad mängijad, eriti esimeste sammude poolest, siis kas see, et Unitedi edurivi suutis nad probleemidesse mässida, oli sinu jaoks ootuspärane või ikkagi üllatus?
Loodan, et ei kõla liiga enesekindlalt või ülbelt, sest see pole üldse minu kavatsus, ent olin sellega arvestanud. Seda ma oma edurivilt ootasingi, sest need poisid pole üldse mitte aeglased. See ongi üks koht, kus näeme, et vahe Premium liiga jalgpalluritega pole nii suur, kui arvatakse.

Karikasarjast langemine tähendab, et edasine fookus kuulub täielikult Esiliiga B mängudele. Kas võib öelda, et kuna olete tabeliliidrid, siis alla tiitli te leppida ei taha?

Nii on veel vara öelda. Väga palju mänge on minna. Liidrikoht on küll meie, aga praegu keskendume ikkagi ainult 10. augusti mängule, kui võõrustame Viimsi JK-d. 

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

parool_on_123456   •  
(194.126.102.***)
Ära muretse, Martin. Ei ole ohtu, et keegi Nõmme Unitedi mängijatest kunagi Meistrite Liiga finaalis eksiks.

;)

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK