Mängijate hinded: Horvaatia - Hispaania (3)

Soccernet.ee valis Horvaatia ja Hispaania vahelises kohtumises matši parimaks võitjate poolelt Andres Iniesta ning mängu halvimaks kaotajate ründaja Mario Mandžukici esituse.  

Hispaania keskväljamehe Iniesta oli mängu parim, kuna ta oli kogu kohtumise aktiivne ja paistis mitmel korral silma suurepäraste liigutustega.

Suurimat pettumust valmistas varasemates mängudes säranud Horvaatia ründetuus Mario Mandžukic, kes ei teinud otsustavas kohtumises midagi.

Horvaatia:

Stipe Pletikosa 7. Tegi mitu suurepärast tõrjet, et oma meeskonda mängus hoida, kuid paraku lasi kindel kaitseliin filigraanse söödu läbi, mis ka saatuslikuks osutus. Pletikosal polnud selles olukorras suurt midagi teha.

Domagoj Vida - 5. Klapp Srnaga paremal äärel oli küll paljulubav, kuid mitmed tema tsenderdused olid ebatäpsed.

Vedran Corluka - 6,5. Olid täna koos Schildenfeldiga võimsad ning käis ka palju ees, kus nurgalöökidega suutis oma suure kasvuga palju peavalu valmistada.

Gordan Schildenfeld - 6,5. Oli oma meeskonna kaitseliini üks parimaid, vastaste suurim eeldatav oht Torres oli neil Corlukaga hästi kontrolli all.

Ivan Strinic - 6. Kaitses kindel, ei enamat. Meeskonnas, kes vajab hädasti väravat, oleks temalt oodanud rohkem tõusmisi oma äärelt.

Ognjen Vukojevic 6. - Ei teinud midagi head ega ka halba, keskmine esitus, kuid hispaanlaste domineerimise tõttu oli see suhteliselt eeldatav.

Ivan Rakitic - 6. Ei löönud ära võimalust, millega ta oleks pidanud kindlasti võrku sahistama. Üldselt ei saanud end alguses käima, kuid pärast muutus juba ohtlikuks. Oli kohati lohakas.

Dario Srna - 6,5. Oli kogu kohtumise oma äärel tegus ja väsimatu ning vajadusel käis ka kaitsel abiks. Üldiselt keskmine mäng.

Luka Modric - 7,5. Vedas oma meeskonda, oli keskväljal palliga klass omaette ning andis suurepärase söödu Rakiticile, kes oleks pidanud skoorima.

Danijel Pranjic - 6. Oli vasakul äärel töökas, kuid panus ründemängu jäi kesiseks.

Mario Mandžukic - 5. Igatses ründepartner Jelavici. Tema tavapärasest võimusest ja suurepärasest peamängust polnud haisugi, kuid seda suuresti sellepärast, et talle ei antud eriti võimalusi skoorimiseks.

Ivan Perisic - 6. Vahetusmees sekkus teravalt ning näitas end suurepärase vahetusmehena. Sundis mängu lõppfaasis Casillase ka tõrjuma.

Nikica Jelavic - 5.  Suure üllatusena pingile istutatud ründaja toodi mäng suurte ootustega, kuid sarnaselt teistele eesliini meestele ei olnud ka täna tema päev.

Eduardo - hindeta. Toodi suure tuhinaga sisse, kuid temalt oodatud päästeinglit temast ei kujunenud.

Hispaania:

Iker Casillas - 7. Suhteliselt tavaline tööpäev, kuid tegi paar supertõrjet, et hoida omade puur puhas. Märkimist väärib eelkõige Rakitici suurepärase võimaluse tõrjumine. Tõestas taas, miks just tema on Valdes & Co ees esimene number.

Alvaro Arbeloa - 6. Tema äärel askeldanud Stirinic ja Pranjic olid tal kontrolli all, kuid tema panus ründetöösse jäi mõneti väheseks.

Gerard Pique - 6,5. Võib öelda, et suhteliselt rahulik tööpäev, sai rahulikult ringi purjetada ründesse, ilma, et Mandžukic vahepeal ründeliinis pahandust oleks teinud. Sooritas ka ühe pealelöögi.

Sergio Ramos - 6,5. Koostöö Reali ja Barca mehe vahel oli täna suurepärane, Mandžukic muudeti eesliinis täiesti nähtamatuks ning Ramos tegutses palliga väga hästi. Samas vedas tal, et kohtunik penaltit ei määranud, kui ta lohakalt Mandžukicile jalga sõitis.

Jordi Alba - 6. Oli Hispaania ründavam äärekaitsja ja demonstreeris oma sööduoskust, kuid meeskond oodanuks temalt kindlasti enamat.

Sergio Busquets - 7. Tavapäraselt soliidne esitus, tegi platsil seda, mida ta seal tegema peab ja tundis end oma rollis mugavalt.

Xavi Hernandez - 7. Mees on söödumasin ning seda näitas ka selles mängus ilmekalt. Sai oma meeskonnast ka enim palli puutuda (116 korral), kuid mida ei tulnud täna, oli kiire värav. 

Xabi Alonso - 6,5. Tegi pigem tagasihoidliku mängu, ei panustanud väga palju ründemängu ning oli kindel lüli tika-taka jalgpallis.

David Silva - 6,5. Taaskord demonstreeris oma laitmatut tehnikat, kuid taaskord triblas tihtipeale üle ning kaotas rumalalt palli.

Andres Iniesta - 8. Horvaadid kartsid meest väga ning teda markeeriti kohe väga hoolega ning Iniesta oli ka seepärast suurest vaiksem kui tavaliselt, kuid siiski oma meeskonna kõige ohtlikum mees.

Fernando Torres - 5. Eelmise mängu teravus oli kadunud, meenutas kohati n-ö Chelsea Torrest ehk üritas, kuid väga välja ei tulnud midagi.

Jesus Navas - 7,5. Taaskord tõi endaga kaasa särtsu ja teravust. Temalt tuli ka võidu toonud värava kliiniline lõpetamine. Lisaks sooritas kaks lööki, mis mõlemad olid raamidesse.

Cesc Fabregas - 6,5. Sekkus vahetusest ja andis hispaanlaste kauaoodatud väravale barcelonaliku söödu, mis loomulikult ka ära realiseeriti.

Alvaro Negredo - hindeta. Tuli lõpuminutiteks platsile Horvaatia ründavalt meelestatud kaitseliini terroriseerima, kuid sellega ta ka piirdus.

Hinda mängijaid ise siin!

REKLAAM

3 kommentaari

tere   •  
(90.190.78.***)
Katsuge ükskord Torresest aru saada.. Nii kaua kui käib see "barca" söötmine ja kõrgeid palle kaitse taha ei panda, pole sel mehel mõtet. Piisab ühest tsenderdusest ja ta jookseb mehe ära
terele   •  
(90.191.205.***)
just nimelt! tubli ! lõpuks on inimene ,kes saab minust ka aru:D mõtlen täpselt samalt :D
neutrlaane   •  
(194.150.65.***)
Torresele ei sobi tõesti eriti selline söötmine. Ta on pigem klassikaline tipuründaja, otsib tsooni sööte ja pikki palle, mitte selline kes lükkab söötu kaitsjate vahel.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK