Maarjamäele jalgpallihalli ei tule! Levadia saab hoopis klubihoone (2)

Maarjamäel levadialased tulevikus jalgpallihallis treenima ei saa hakata. See ehitatakse kuskile mujale. Foto: Jana Pipar

Täna otsustati ministeeriumite ühishoones toimunud huvigruppide kohtumisel, et Maarjamäele FCI Levadia kompleksi jalgpallihalli ei ehitata, küll aga klubi administratiivhoone.

Huvigruppidega kohtusid riigihalduse minister Jaak Aab ja justiitsminister Raivo Aeg. Kohtumisel osalesid kohalike elanike ja represseeritute esindajad, Eesti Mälu Instituut, FCI Levadia esindaja ning arhitektid. Üheskoos jõuti kompromissini, et halli ei ehitata, ent klubihoone võib küll, sest on vutihallist väiksem ja "sobib seetõttu memoriaali naabrusesse paremini", teatas justiitsministeerium.

"Tänase kohtumise eesmärk oli tutvustada saavutatud kompromissi huvigruppidele ja saada tehtud ettepanekule nende arvamus. Pooldan justiitsministrina seda, et nii lastel kui täiskasvanutel oleks koht spordi tegemiseks ja võistlemiseks, kuid kommunismiohvrite memoriaali kõrvale ei oleks jalgpallihall sobinud nii müra kui kommunismiohvrite mälestamiskoha väärikuse tõttu," rääkis justiitsminister Raivo Aeg oma ministeeriumi pressiteenistusele.

"Administratiivhoone rajamine oli meile sobiv kompromiss nii visuaalselt kui ka väiksemat mürataset arvestades," ütles Raivo Aeg.

REKLAAM

Osavõtjate enamus toetas riigihalduse ministri Jaak Aabi vahendatud kompromissi, et jalgpallihalli asemel rajatakse Maarjamäele FCI Levadia administratiivhoone ning jalgpallihallile endale leitakse teine asukoht. "Kompromisslahenduse pakkus välja arendajana FCI Levadia. Tunnustan kõiki osapooli põhimõttelise lahenduse toetamise eest. Koostöös Tallinna linnaga otsime hallile uut asukohta."

Levadia lubas Soccernet.ee-le omalt poolt olukorda kommenteerida homme.

2 kommentaari

-soccerfann-   •  
(82.131.15.***)
Idiootsus.
Pierre   •  
(85.253.156.***)
Selline lahendus, kus klubi administratiivhoone asub klubi reaalsest tegevuspaigast kuskil hoopis karu perses, on poollahendus ja natukese aja pärast jõutakse ka ise sellisele arusaamisele ning hakatakse jälle kokku kolima. Ainuke positiivne lootus oleks siis kinnisvara piirkondliku hinnatõusuga võita, sest maarjamäe on hea koht. Igas muus mõttes on see 1 siin 1 seal lahendus täitsa loll tegelikult. :) Mis kuradi kogukonna kaasamine ja piirkondlik bullshit see oli EJL ja UEFA poolt? Lihtsalt, need asjad ei käi niimoodi, kallid lapsed. :) Mis kuradi klubi see on, ütle mulle, ah? Disc golfi klubi FCI levadia ja muud mitte midagi....vaatame, kui palju seal selle peale mõeldakse.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK