Maarjamäe klubi juht lubab võistkonna liigast maha võtta: Eestis pole jalgpall vaba ja alaliit on nagu KGB (3)

Foto: Gertrud Alatare

Neljandas liigas mängiva Maarjamäe FC IGI eestvedaja Eero Kelder andis klubi koduleheküljel teada, et kavatseb võistkonna Eesti meistrivõistlustelt maha võtta. Põhjuseks tõi ta rahulolematuse Eesti Jalgpalli Liidu juhtimise ja nimeliselt alaliidu presidendi Aivar Pohlakuga.

"Hetkeseis Eesti jalgpallis tervikuna, see suur terviklik pilt, nii profi- kui ka amatööride tasemel, on viinud aga asja nii kaugele, et ma ei pea enam klubi eestvedajana võimalikuks toetada EJL-i tegevust nende poolt korraldatavatel võistlustel osalemisega. Igaüks, kes vähegi Eesti jalgpallieluga kursis on, teab, et Eestis ei ole jalgpall vaba. Eestis kontrollib seda ala tervikuna üks inimene – EJL-i president Aivar Pohlak," kirjutas Kelder klubi kodulehel avaldatud pikas tekstis (kirjapilt siin ja edaspidi muutmata - K. J. K.).

"Loomulikult rohkem profi- kui amatööride tasemel, aga siiski, ka seal, läbi väiksemate klubide, kohtunike ja Võistluste Osakonna. Kes kuhugi tippjalgpallis jõuda tahab, peab ammugi juba varakult alluma sellele teadmisele. Peab seda aktsepteerima. Peab liituma õigeaegselt õige klubiga! Jne. Hingeliselt vaba inimene aga, ei saa seda fakti aktsepteerida. Jah, ta saab vaadata sellele aastaid läbi sõrmede, saab eitada, saab valetada iseendale jne. Aga ta ei saa seda mitte iialgi aktsepteerida," lisas Kelder.

Loobumiseni viivate näidetena toob Kelder välja mitu korda, kus tema hinnangul on nii nende klubile kui ka konkurentidele liiga tehtud, neist ühena äsjase juhtumi seoses ERIS-süsteemiga, mis jättis liigavõidust ilma FC Pocarri. Kelder võrdleb EJL-i muuhulgas KGB-ga, kirjeldab sealsete töötajate ringkaitset ja kutsub teisigi klubisid üles mitte osalema EJL-i egiidi all korraldatavatel võistlustel, kuni alaliidu juht pole vahetunud.

REKLAAM

Täispikka sõnavõttu saab lugeda FC Maarjamäe IGI kodulehelt.

3 kommentaari

thomm morits   •  
(90.190.19.***)
Jalka juba kahtlasem kui kunagi oli hoki sama jama mis viidi lõpuks põhja aga loodame jalkaga ei kordu see
Meister Maximus   •  
(88.196.115.***)
jalka on juba põhjas ,mis siin korduda on aeg suurteks muutusteks
Ratnikov   •  
(194.150.65.***)
Eerole meedib lahmida - ei ole veel meelest läinud tema tülinorimine Viimsi
vallaga, mille tóttu kolis klubi kassisaba alla ja sealt maarjamäele - ei taha mängida ejl egiidi all - mängi sem's iafas niisama enda lõbuks

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK