Maardu pidi tõelises thrilleris Flora U21-le alla vanduma (0)

Esiliiga 30. voorus sai Flora U21 väravaterohkes kohtumises 5:3 jagu Maardu Linnameeskonnast, Pärnu Jalgpalliklubi oli 2:0 üle FCI Levadia U21-st.

Maardu asus koduväljakul kohtumist juhtima 11. minutil, kui täpne oli Vadim Aksjonov, kuid 22. minutil seadis Aleksander Iljin tabloole viigiseisu ning tulemusega 1:1 esimene poolaeg ka lõppes. Kohe teise poolaja alguses viis Daniel Fedotov aga Flora 2:1 ette ning kümnekonna minuti pärast oli seis juba 4:1 Florale, kui kolme minuti sees olid täpsed nii Iljin kui ka Andreas Kiivit. 67. minutil lõi Ilja Zelentsov Maardu poolt ühe tagasi, aga kümme minutit hiljem kasvatas Igor Ustritski Flora eduseisu taas kolmele väravale. Lõppskoori 3:5 vormistas normaalaja viimasel minutil Aksjonov.

Pärnu Jalgpalliklubi asus Tallinna FCI Levadia U21 vastu kohtumist juhtima juba neljandal minutil, kui täpne oli Kein Makovei. 25 minuti möödudes kasvatas Joonas Sild eduseisu kaheväravaliseks ning Levadia enam vastumürki ei leidnud. Teisel poolajal rohkem väravaid ei löödud ning PJK tüüris mängu seisuga 2:0 võidusadamasse.