Lõuna-Ameerikas: Brasiilia kaotas esimesed punktid, Messi lõi veidra värava, kogu alumine kolmik võitis (1)

Lionel Messi. Foto: Scanpix / Agustin Marcarian / Reuters

Lõuna-Ameerika MM-valiksarjas kaotas liider Brasiilia oma kümnendas mängus esimesed punktid, piirdudes võõrsil Kolumbia vastu 0:0 viigiga.

Brasiilia oli skoorimisele väga lähedal vahetusmeeste kombinatsioonist 84. minutil, kui Raphinha tsenderdas ja Antony lõi jalaga, kuid David Ospina tegi suurepärase tõrje. Kolumbia on nüüd viimasest viiest valikmängust viigistanud neli.

Vooru suurima võidu teenis teisel kohal paiknev Argentina, kes alistas Uruguay 3:0. Skoori avas Lionel Messi veidra väravaga - tema sööt, millele Nicolas Gonzalez pihta ei saanud, läks 35 meetrilt otse võrku. Argentiinlastest said tabamuse kirja ka Rodrigo De Paul ja Lautaro Martinez.

Võidukas oli ka tabeli kogu alumine kolmik - Tšiili, Boliivia, Venezuela. Nad kõik olid teeninud eelneva kümne vooruga ainult ühe võidu, aga said nüüd teise juurde. Kõik nad kallutasid seisu enda kasuks teisel poolajal.

Kolumbia - Brasiilia  0:0 (0:0)

Argentina - Uruguay  3:0 (2:0)