Liivak: kõik lootsid pärast 45 minutit, et siit võib tulla imeline päev (0)

Foto: Brit Maria Tael

Saksamaa kaitsjale Emre Canile punase kaardi teeninud Frank Liivak nentis pärast 0:3 kaotust, et tal õnnestus õigeaegse sööstuga vastast nõelata, kuid kokkuvõttes jäi sellest väheks.

"Praegusel hetkel on kindlasti täielik pettumus. Pärast 45 minutit ei olnud ma ilmselt ainuke inimene, kes tundis, et siit võib Eesti jalgpallile väga imeline päev tulla. Aga ei läinud nii, nagu oleks minema pidanud," sõnas Liivak.

Ehkki ta teenis avapoolajal kaitses hilisenud Emre Canile punase kaardi, ei teinud see Liivaku sõnul Eesti elu palju kergemaks. “Mõnikord instinkt ütleb, et seal on mingi koht. Oligi. Ka kogenud mängijad võivad eksimusi teha. Olin õigel ajal õiges kohas. Mõnes mõttes isegi kahju, et ta mu maha võttis, sealt oleksin läinud üks-ühele väravavahiga,” arutles Liivak.

Miks Eesti lõpupoole väsis? “Eks Saksamaa on lõpuks ikka Saksamaa. Väljakul on kõik masinad ja hammasratas töötab. Ütleme nii, et ründes neid ei olnud üks vähem. Kaitses oli, see oli see koht, kust oleksime pidanud neid nõelama ja kui oleksime 1:0 ära löönud, oleks hoopis teine mäng olnud. Lõpuks nad said ikka oma tahtmise kätte,” nentis Liivak.

REKLAAM

“Uue peatreeneriga on seda alati innustatud, et peame palliga julged olema ja oma mängu mängima. Ei usu, et keegi saab öelda, et täna ei olnud Eesti poolt midagi vaadata,” lisas Liivak, kes ise on kahes viimases valikmängus peatreenerilt võimaluse saanud. “Ma arvan, et seetõttu, et ma panen tema nimel südame väljakule. Tean, et ta läheks minu pärast läbi tule ja mõnes mõttes ongi läinud. Ja samamoodi jätaks mina kõik väljakule tema nimel.”

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK