Levadia täiendab treeneriteridu (0)

FCI Levadia palkas U21 meeskonna treeneriks 43-aastase hispaanlase Santiago Garcia Carrero. Foto: FCI Levadia

FCI Levadia toob treeneritetiimi 43-aastase Santiago Garcia Carrero, kes alustab tööd U21 meeskonna juhendajana. Lisaks sellele hakkab hispaanlane tegutsema U19 ja U17 meeskondade metoodiku ja suunajuhina.

UEFA Pro litsentsi omav Garcia alustas treenerikarjääri 2008. aastal Hispaania madalamates liigades pallivas Mislatas, kus töötas nii U15, U18 kui ka esindusmeeskonna juhendajana.

Aastatel 2014-2017 kuulus Garcia Hispaania kõrgliigaklubi Levante hingekirja. Levantes tegutses ta noorteakadeemia skaudina ning juhendas ka U15, U16 ja U17 meeskondi. Garcia tüüris Levante U17 meeskonna hooajal 2015-16 liiga meistriks, kogudes liiga ajaloo kõrgeima punktisumma.

Garcia on juhendanud USAs MLSi noorteliigasse kuuluva Kendall SC U17 ja U19 poisse ning Hispaania viienda liigas pallinud meeskonda Silla CFi. Hispaanlase käe all on treeninud Hispaania koondist esindanud Roberto Soldadot ja Hispaania kõrgliigas üle 300 kohtumise pidanud Vicente Iborrat.

REKLAAM

Garcia peab end nõudlikuks treeneriks. "Ma arvan, et jalgpall kuulub mängijatele. Meie oleme siin, et pakkuda lahendusi mängijate probleemidele ning teha nende elu lihtsamaks. Ma soovin, et mu meeskonnad kontrolliksid mänge ja seda, et nad oleksid intensiivsed, seda nii palliga kui ilma. Ma soovin mängida palliga ning kõrge tempoga. Mu mängijad pevad teadma, mida väljakul tegema peavad," sõnas äsja Levadiaga kaheaastase lepingu teinud mees.

Garcia soovib noormängijaid ette valmistada esindusmeeskonna jaoks. “U21 meeskonnaga soovime liigas kõrget kohta, kuid samuti tahame mängijaid ette valmistada esindusmeeskonnaks. U19 ja U17 mängijaid soovime treenida nii, et nad oleksid valmis saama tulevikus professionaaliks. Soovin, et nad annaksid ennast igas ajahetkes parima ning oleksid võitluseks valmis igas mänguaspektis,” avaldas hispaanlane.

Ta lisas, et soovib Eesti jalgpalli tuua rohkem kirge. “See, mida seni Eesti jalgpallist olen näinud, on mulle meeldinud. Mängijad on distsiplineeritud ning korraliku tehnikaga, samuti saavad nad hästi taktikast aru. Minu vaatevinklist oleks ehk juurde vaja iseloomu, kirge, jalgpalli sees elamist. Aga see kõik algab rohujuuretasandilt ja me oleme treeneritena selle eest vastutavad. Kirg mängu vastu on üks esimesi asju, millega soovin Levadia noormängijate juures tegeleda!” sõnas ta.

Lõpetuseks lisas Garcia: “Minu esimene usaldusisik ja parem käsi saab olema Nikita Martõnov. Olen peagi tulemas Tallinna ning siis suhtlen ka muu staffiga. Siis seletan, mida kõigilt soovin ning paneme paika täpsed rollid. Samuti olen suhtluses olnud esindusmeeskonna peatreeneri Curro Torresega, kellega koos Tallinnasse tuleme. Fakt, et oleme mõlemad hispaanlased, aitab kindlasti omavahelises suhtluses. On selge, et ka kogu hooaja jooksul saab meil olema palju omavahelisi arutelusid.”

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK