Levadia lahendas viimaks ametlikult peatreenerite-müsteeriumi (3)

Vladimir Vassiljev ja Marko Savic, uuest hooajast mõlemad ametlikult peatreenerid. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Põletavana tundunud küsimus, kes on ikkagi Levadia peatreener, kas Marko Savic või Vladimir Vassiljev, hakkas eelmise hooaja lõpus võtma juba veidi anekdootlikke mõõtmeid. Hoolimata sellest, et sisuliselt polnud vähimatki vahet, kes millist tiitlit kannab, kuna mõlemad tegid oma tööd ametinimetusest sõltumatult, tundis jalgpalliavalikkus endiselt huvi: kumb?

Omapärane olukord tekkis pärast seda, kui Martin Reimi lahkumise järel sai juulis peatreeneriks senine abitreener Vassiljev, vaid kuu aega hiljem tõi Levadia aga Eestisse tagasi tunamullu Aleksandar Rogici tiimi kuulunud Marko Savici. Sestpeale juhendas mehi küljejoone taga mängu ajal häälekalt Savic, samas kui Vassiljevi hooleks jäi taktikaline pool. Kuna kord nimetati peatreeneriks Vassiljevit, siis andis Savic jällegi selle tiitli mõlemale (seejuures täpsustusega, et "Vassiljev on esimene"), võttis Soccernet.ee teemat käsitleda mitmel puhul, päris selget pilti aga ikka ei saanud.

Nüüd otsustas Levadia ametlikult teada anda, et nende esindusmeeskonda tüürivad uuel hooajal kaks peatreenerit – Vladimir Vassiljev ja Marko Savic. “Alates eelmise aasta augustist juhendavad Vassiljev ja Savic meie meeskonda tubli tandemina. Otsustasime nad mõlemad uue hooaja künnisel peatreeneriteks nimetada. Vastutusvaldkondade täpse jaotuse lepivad Vladimir ja Marko omavahel kokku,” sõnas FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko pressiteate vahendusel.

Et koos töötavad kaks peatreenerit, pole tegelikult ülemäära eriline isegi mitte Eesti jalgpallis, rääkimata laiast maailmast. Paar aastat tagasi proovisid Tartu Tammekas tandemjuhendamist Kaido Koppel ja Mario Hansi, vahest kõige kuulsama treeneritepaari moodustasid aga aastatel 2000-04 Rootsi koondise tüüri juures vastutust jaganud Lars Lagerbäck ja Tommy Söderberg.

REKLAAM

FCI Levadia abitreenerid on algaval hooajal Jevgeni Gurtšioglujants ja Tarmo Kink, fitness-treener Uroš Nikolic ja väravavahtide treener Ain Tammus.

3 kommentaari

Denis Krestinin   •  
(82.131.80.***)
liivak ja abdal rammah kirjutsid alla lepinguid levadiaga
richard777   •  
(87.119.182.***)
Denis, kõik mida transfermarktis ära kinnitatakse, ei tähenda kohe, et tõsi on.
Gio   •  
(85.253.109.***)
Denisil on õigus. Nii on.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Griezmann valiti EM-i parimaks mängijaks
PORTUGAL ON EUROOPA MEISTER!
DRAAMA! Üllatusmehe lisaajavärav kõmmutas Ronaldota Portugali Euroopa meistriks!  (Vaata väravat!)
EM-I FINAAL!
1984, 1998... 2016?
EM2016
SAKSAMAA - PRANTSUSMAA JÄRELKAJA
KORRALDAJAMAA FINAALIS
15. Euroopa meistri selgitavad Prantsusmaa ja Portugal
Antoine Griezmanni turniiri viies ja kuues värav tõi korraldajamaale Prantsusmaale 2:0 võidu Saksamaa üle ning koha pühapäeval Saint-Denis toimuvale finaalis.
EM2016
PORTUGAL - WALES
Ronaldo ja Nani viisid Portugali 12 aasta järel taas finaali
Walesi unelm sai resoluutse lõpu, kui lõpuks ometi veenvat mängu näidanud Portugal alistas Briti saarte komeedi 2:0.
EM2016
ISLAND VÄLJAS
SAKSAMAA POOLFINAALIS
Saksamaa lõpetas ülipõneva penaltiseeriaga Itaalia-needuse
Kogu mängu initsatiivi hoidnud Saksamaa ei lasknud hoolimata Jerome Boatengi ajulühisest suurturniiride võidupõual Itaalia vastu jätkuda - 1:1 normaalaja järel kindlustas Saksamaale koha poolfinaalis üheksandas penaltivoorus Jonas Hector.
EM2016
WALESI IME
PORTUGAL EDASI
Portugal võitis penaltiseerias ja pääses poolfinaali!
54 aastat agooniat
EM2016
54 aastat agooniat (0)
 
https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK